شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 52

2,183 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 75م - لوران - متفرع من شعراوي

    Elite Groupe logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من بالم هيلز اسكندرية بجوار صواري

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٩٠٢٬٠٠٠ جنيه

    صواري -كومباوندات -الاسكندرية

    ICONIC logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م سيدى بشر ش جمال عبد الناصر مباشرة

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مروج - جرين بلازا - الاسكندرية

    ICONIC logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 140م في السرايا بالقرب من فندق المحروسة

    Jewar Real Estate. logo image

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م للبيع - الغيط الصعيدي - محرم بك

    Elite Groupe logo image

    شارع الشهيده ام صابر, أمبروزو, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٤٦٢٬٤٥٠ جنيه

    ذا ون - سموحه - الاسكندرية

    ICONIC logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٧ متر مربع

    ٦١٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – فلمنج – ترام مباشر

    New Home for Realestate logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 96 م سموحة (تعاونيات سموحة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٦ متر مربع

    ٣٣٬٨٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م كامب شيزار (علي البحر مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٣٤٬٥٠٠ جنيه

    افضل سعر مطلات مفتوحة علي شارع 30 م تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥٠٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90 م السيوف ترام (ش صبحي عبدالرحمن)

    RE/MAX Avalon logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٤١٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في بالم هيلز بخطة سداد مرنة

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ٨٦٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على بحيرة مريوط تسهيلات على 10 سنوات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٣٬٢٣٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٨٦٬٠٠٠ جنيه

    حي موروج جرين بلازا الاسكندرية

    ICONIC logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٥١٬٣٤٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سموحه

    New Home for Realestate logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٦ متر مربع

    ٣٠٬٢٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن مميزة في العروبة سكاي لاين

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م - جليم - خطوات من شارع ابوقير

    Next Estate logo image

    شارع زهران رشدي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٢٬٠٠٠ جنيه

    وحدة مميزة في بالم هيلز بمقدم 5% وتقسيط 10 سنين

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٩ متر مربع

    ١٠٧٬٥٧٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145 م سموحه (فالوري سموحه)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة (75م) مدينة اسيد .

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٣٣٬٧٥٠ جنيه

    شقة للبيع 109 م برج العرب (سولي في)

    RE/MAX Avalon logo image

    برج العرب, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح سعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع طه حمدى, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣١٬٩٢٣ جنيه/متر مربع