شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 48

2,192 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م المنتزة (ابراج شيراتون)

    RE/MAX Avalon logo image

    المنتزة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٧١٣٬١٢٠ جنيه

    شقة للبيع 142م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦١٬٣٦٠ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م سيدى جابر (ش محمد فوزى)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 80م سابا باشا ( خطوات من ش ابو قير )

    Inspire Homes logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٨٠ متر مربع

    ٢٩٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 138 م ميامى (متفرع من ش جمال عبدالناصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬١٤٤٬٩٨٨ جنيه

    شقة للبيع 118 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٤٣٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م كليوباترا (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م ميامي (ش محمد عوض جبريل)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٩٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب فندقي تسهيلات 10 سنوات كمبوند راقي

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٤٢ متر مربع

    ٨٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م سموحة (تقسيم القضاة)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ف محطة ترام فلمنج مباشرة 122م فيومفتوح

    Dk REAL ESTATE logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ٣٣٬٦٠٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٢٩٧٬٣٦٠ جنيه

    شقة لاعادة للبيع 133م ( اليكس ويست )

    Inspire Homes logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م - سيدى بشر بحرى - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٣٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م ميامي (ش صلاح الدين شعبان)

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م سموحة ( مدينة أسيد )

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140م - السيوف - خطوات من دوران السيوف

    Next Estate logo image

    شارع دكتور احمد رياض, السيوف, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125م - السيوف - خطوات من دوران السيوف

    Next Estate logo image

    شارع دكتور احمد رياض, السيوف, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سموحة 110م (امام مدرسة زهران)

    شارع اسماعيل سري, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م - جليــم - خطوات من أبوقير

    Next Estate logo image

    شارع زهران رشدي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدًا في قلب ميامي الجديدة – الإسكندرية

    AQAR One For Realestate logo image

    شارع ميامى الجديدة, ميامي الجديدة, الرأس السوداء, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٠٬٧٢٥٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا فيو مفتوح على البلازا باقل نسبة تحميل

    Remax Professional. logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٣ متر مربع

    ٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 70م فلمنج متفرع من ش مصطفي كامل

    Inspire Homes logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس 85م (خطوات من ش ابو قير) .

    شارع حسين محمود الشامي, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٩٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات وشامل التكييفات وباكيه جراج

    Remax Professional. logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٦٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100 م ميامى (ش صلاح الدين شعبان)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع صلاح الدين شعبان, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٩٬٥٠٠ جنيه/متر مربع