شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 56

2,183 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - جليم - متفرع من شارع ابو قير

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سموحه (ش الطيار محمود شكرى)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٤٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - (تصلح سكني او اداري) - جناكليس

    New Home for Realestate logo image

    طريق جمال عبد الناصر ( ابو قير ), جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 145 متر برج العرب الحديدة تقسيط 5 سنوات

    Elite Groupe logo image

    برج العرب, مدينة برج العرب, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ١٠٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 122 م - محرم بك - قناه السويس

    Next Estate logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٤٬٥٩٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح علي الشارع مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع بن مصلح الارمن, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كليوباترا - متفرع من شارع بورسعيد

    New Home for Realestate logo image

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م-المندره بحرى-جمال عبدالناصر رئيسى

    Next Estate logo image

    شارع جمال عبد الناصر, المندرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات فى السداد على 4 سنوات فيو مفتوح على الشارع

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م ميامي ( ش قائد الأسراب )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع قائد اسراب البحار, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كامب شيزار - بحر مباشر

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه 140م بـ لوران فيو مفتوح بحرى ش ابوقير

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع محمد الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م فلمنج (ش عبد الفتاح الطويل)

    RE/MAX Avalon logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - سان ستيفانو - خطوات من مول سان ستيفانو

    New Home for Realestate logo image

    شارع طلعت, سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٦٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كفر عبده ( ش خليل الخياط )

    Inspire Homes logo image

    شارع خليل الخياط باشا, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع – جليم – تاني نمرة من شارع ابو قير

    New Home for Realestate logo image

    شارع ابو قير, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م سيدي بشر ( خطوات من ش محمد نجيب )

    Inspire Homes logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - محرم بك

    New Home for Realestate logo image

    زقاق محرم بك, محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ٧٥ متر مربع

    ١٨٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م كليوباترا (متفرع من ش بورسعيد)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بورسعيد, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع - بولكلي - شارع لافيزون

    New Home for Realestate logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٢٤٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى سيدى بشر خطوات للبحر و خالد بن الوليد

    RCR for real estate logo image

    شارع خليل حماده, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسبشن والغرف فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع المستشفي الايطالي, أمبروزو, الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - زيزينيا - خطوات من شارع ابو قير

    New Home for Realestate logo image

    طريق ابو قير, زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٧ متر مربع

    ٣١٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - خالد بن الوليد

    New Home for Realestate logo image

    شارع خالد بن الوليد, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع