شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 50

2,192 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م فلمنج ( على الترام مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٦٩٢ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110 م ثروت (ش عزيز كحيل)

    RE/MAX Avalon logo image

    ثروت, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 100م في سموحة بفيو على كُمبوند مروچ

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع الهيلتون, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استلام فوري–شقة مميزة بإطلالة بحرية في سموحة

    AQAR One For Realestate logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الترام فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد المنعم سند, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطوات من الترام فيو مفتوح مرخصة

    Remax Professional. logo image

    شارع عبد المنعم سند, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 136م - فيو بحر + مصعد

    Inspire Homes logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٦ متر مربع

    ٣٦٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 110م سيدي بشر ( ش محمد نجيب مباشرة )

    Inspire Homes logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140م جناكليس خطوات من ش ابو قير

    Inspire Homes logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٤٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115م كومباوند صواري (مقدم 10%)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٦٩٬٥٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع جناكليس 70م (شارع ذو الفقار) .

    شارع ذو الفقار, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م سوبر لوكس للبيع فى ميامى خطوات للبحر

    Elite Groupe logo image

    شارع محمد صالح حرب, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في سكاي لاين سموحة بـفيو وموقع مميز

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الان في سكاي لاين سموحة موقع مميز

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٢٨٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي نادي و بلازا اقل سعر واطول فتره سداد

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في سيدي جابر تري البحر

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا لوكس فيو مفتوح اقل نسبة تحميل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح على ميدان فيكتور عمانويل عزل بالكامل

    Remax Professional. logo image

    ميدان فيكتور عمانوئيل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع خطوات من الاقبال (135م ) .

    متصدر

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع خطوات من الاقبال (100م) .

    السرايا, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٥٬٨٢٦ جنيه

    ارقى كمبوند مغلق مطلات مفتوحة على الفيلات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٦٬٥٧٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - السيوف - مساحة 135 متر

    Remax Top Agents logo image

    السيوف, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن فيو مفتوح مرخصة السعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع محمود العيسوي, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - المنتزة ( ابراج رويال بلازا )

    Remax Top Agents logo image

    حي اول المنتزة, الاسكندرية

    2

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة ثاني نمره من ش بورسعيد

    Remax Professional. logo image

    شارع فاموس, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع