شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 5

2,191 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كومباوند بالم هيلز

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 135 م بـــ ميامي قريبة من البحر

    Platinum Homes for Real Estate logo image

    شارع قائد اسراب البحار, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢١م سكنية دور متميز على طريق ١٤ مايو

    Elite Groupe logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٣٩٬٢٥٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بشارع المفتش بجوار كومباوند البركة

    Elite Groupe logo image

    الحضرة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٢ متر مربع

    ٢٣٬٢١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - السيوف - مساحة 130 متر

    Remax Top Agents logo image

    السيوف, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م - الأبراهيميه - خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 128 متر ستانلي خطوات للبحر

    Jewar Real Estate. logo image

    كوبري استانلي, ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٨ متر مربع

    ٤٢٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬١٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 119 م للبيع (كومباوند صواري - سالوجا إيليت)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١١٩ متر مربع

    ٥١٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٦١٣٬٥٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Jacaranda Smouha — فرصة مميزة للسكن

    AQAR One For Realestate logo image

    جاكرندا سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٩ متر مربع

    ٥١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مروج سموحة 3 غرف دور رابع بالتقسيط

    AQAR One For Realestate logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٩٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 142 م سيدي بشر (تانى نمرة من ش العيسوى)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمود العيسوي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٢٨٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سبورتنج (علي الترام مباشرة)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع بورسعيد, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح تشطيب الترا لوكس السعر القديم

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 144 م سموحه الجديدة (الرواد)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م سبورتنج (ش الأقصر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135 م سيدي بشر (ش محمد نجيب)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٥٬٩٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٧١٣٬١٢٠ جنيه

    شقة للبيع 142 م سموحة (كومباوند The one)

    RE/MAX Avalon logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٦٨٬٤٠٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٩٢١٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 169م سموحة - كومباوند The One

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    4

    3

    ٤٠ متر مربع

    ٢٢٣٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - خالد بن الوليد - العيسوي

    New Home for Realestate logo image

    شارع خالد بن الوليد, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٤٤٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 126م كومباوند صواري (مقدم 422,000 ج)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٦ متر مربع

    ٦٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٣٦٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي الفيلات تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٩٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة اوريا سيتى

    Elite Groupe logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 100م كليوباترا - خطوات من الترام

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٠٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م محرم بك (كومباوند سما)

    RE/MAX Avalon logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢١٬٦٠٠ جنيه/متر مربع