شقق 145 متر للبيع في محافظة الإسكندرية, صفحة 4

2,191 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الابراهيمية

    Elite Groupe logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع العصافرة "ثاني نمرة من البحر"

    Elite Groupe logo image

    العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الابراهيمية "متفرع من شارع أبو قير"

    Elite Groupe logo image

    الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 55 م سبورتنج (تاني نمره بحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٢١م سكنية دور متميز على طريق ١٤ مايو

    Elite Groupe logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٤١٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٣٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة للبيع 118 م سموحة الجديدة (فيدا)

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٨ متر مربع

    ٢٩٬٩٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٤٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي النادي و لاند سكيب تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٤٩٬١٢٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 130متر بجناكليس شارع مرتضي

    Elite Groupe logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح عمارة مرخصة موقع مميز

    Remax Professional. logo image

    شارع 17, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٨٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن كبيره باقل سعر في بالم هيلز فيو مميز

    Impact Investments logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٦٬٠٤٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسيدى جابر متفرع من شارع المشير

    Elite Groupe logo image

    سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٧ متر مربع

    ٢٩٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م سموحة - كومباوند مرسوم

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إداري 85م كومباوند صواري

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    1

    1

    ٨٥ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 كومباوند بالم هيلز (واجهة بحري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٧٤٬٤٨٠ جنيه

    شقه للبيع في The One \ كود الوحده : AA0846

    Dk REAL ESTATE logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٨٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٧٤٩٬٧٢٠ جنيه

    شقه للبيع في The One\ كود الوحده : AA0847

    Dk REAL ESTATE logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٥٨٬٧١٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 110م - سيدى جابر- خطوات من البحر

    Next Estate logo image

    شارع سيدي جابر, سيدي جابر, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    مطلات مفتوحة على النادي سوبر لوكس اقل سعر

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٤١٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 70م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    شارع علي ذو الفقار, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز فيو مفتوح مرخصه

    Remax Professional. logo image

    شارع لافيزون, بولكلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125م ميامي

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 75م - العصافره - على المترو مباشره

    Next Estate logo image

    العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    2

    1

    ٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٢٤٦٬٠٠٠ جنيه

    تعاقد مباشر... واستلام خلال 6 شهور بس في صواري

    Inspire Homes logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٦٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع او للإيجار 135م سموحة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    2

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٣٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م كومباوند Palm Hills Alex

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    2

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع