أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 49

2,573 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٦١٤٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل_اي فيلا جاردن باميز لوكيشن واقل سعر

    Gate real estate marketing logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا رووف ميدل مرحله اللاجون برايم لوكيشن

    Gate real estate marketing logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٣١٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر كورنر اي فيلا جاردن للبيع بالتقسيط

    Driven Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل من سعر الشركة ب ٧ مليون اى فيلا روف كورنر mv1.

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٣٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا رووف في ماونتن فيو - استلام فوري

    IRTKAZ logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٩٬٩٤١٬١٠١ جنيه

    اى فيلا جاردن للبيع فى ماونتن فيو اى ستى ريسيل

    Mrkt Shake logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬٩٤١٬١٠١ جنيه

    اى فيلا جاردن للبيع فى ماونتن فيو اى ستى ريسيل

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤١٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف كورنر ماونتن فيوآي سيتي-جاهزة للاستلام

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلاجاردن للبيع 70%تشطيب ماونتن فيو أكتوبر بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٦٬٥١٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبليكس للبيع استلام فورى فى ماونتن فيو اى ستي

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا للبيع بحديقة في أكتوبر بارك – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا للبيع بحديقة في أكتوبر بارك – موقع مميز

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٤٢٬٢٧٩ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا استلام فوري ب افساط ل 8 سنين بسعر رائع

    ذا 8, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا استلام فوري ب افساط ل 8 سنين بسعر رائع

    وست دايز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا استلام فوري ب افساط ل 8 سنين بسعر رائع

    ليك ويست 4, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا استلام فوري ب افساط ل 8 سنين بسعر رائع

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر اي فيلا استلام فوري ب افساط ل 8 سنين بسعر رائع

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٧٬٤٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن متشطبه بالكامل باقل سعر في الماركت

    Assets Real Estate Investments logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٧٦٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف استلام فوري بأقل سعر علي الماجيستك ليك

    why solutions logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف تشطيب ألترا سوبر لوكس اول استخدام

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مارينا 7 اول صف بحر بسعرمغري جدا

    Superior LLC renovation home & property management logo image

    مارينا 7, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    4

    4

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا رووف متاحه للبيع داخل ماونتن فيو آي سيتي

    Ninety Two logo image

3

    3

    ٢٥١ متر مربع

    ٤٧٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٩٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    TREX logo image

4

    3

    ٢٥٣ متر مربع

    ٣٩٬١٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا ريسيل ماونتن فيو اي سيتي التجمع فوري

    Compound Hekaya logo image

3

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬١١٥٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا أرضي ريسيل للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    RE/MAX Everest logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٧٥ جنيه/متر مربع