أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 45

2,573 عقارات أخرى
  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا كورنر بحديقة للبيع - ماونتن فيو هايد بارك

    Next Door Consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع – ماونتن فيو هايد بارك

    Next Door Consultancy logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ivilla في ماونتن فيو 1.1 بجانب جاردا 8

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    طرح مشوع جديد - ماونتن فيو - اي فيلا بمقدم 5% فقط

    متصدر

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في ماونتن فيو - اول طرح- مقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٣٬١٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة دوبلكس مقدم 760 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة دوبلكس مقدم 700 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة دوبلكس مقدم 750 الف قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٦٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    برايم فاملي هاوس روف متشطب الترا سوبر لوكس للبيع

    Real Vision logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    5

    ٢٧٠ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف للبيع في اي سيتي اكتوبر بأفضل سعر

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    TREX logo image

4

    3

    ٢٧٥ متر مربع

    ٤٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا بحديقة خاصة للبيع في تلال إيست

    clear scope logo image

    تلال إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢١٬٤٥٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بيتك متشطب فيو نيل ب5% مقدم وقسط 8 سنين JIRIAN

    Promax Property Investors logo image

    جريان, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جاردن فيلا كورنر بإطلالة ووتر فيتشر في تلال إيست

    clear scope logo image

3

    4

    ٢٣٣ متر مربع

    ٢٤٬٠٣٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أوفر لن يتكرر – سكاي فيلا كورنر في تلال إيست

    clear scope logo image

3

    3

    ٢٨٢ متر مربع

    ١٩٬٥٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو 1.1

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي فيلا كورنر للبيع تلال إيست بمقدم مميز وتقسيط

    clear scope logo image

4

    4

    ٢٨٩ متر مربع

    ١٦٬٢٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة ذهبية – سكاي فيلا في كمبوند تلال إيست

    clear scope logo image

4

    4

    ٢٨٥ متر مربع

    ٤٠٬٣٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٤٬٥٢٠٬٣٢٨ جنيه

    أي فيلا في أليفا, فيو لاجون , مقدم 1.5 % فقط

    Smart Move logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو إكزكيوتيف

    KAMF logo image

    ماونتن فيو اكزاكتف, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٨٣٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع فى ماونتن فيو اكزيكتيف

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٨٠٬٧١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو اكزيكتيف

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٣٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا أرضى بحديقه استلام فورى مقدم وتكملة أقساط

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا بحديقه خاصه باقل سعر فى السوق مع اقساط

    Gaby's Homes logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس جاهزه للمعيشه ع طريق السويس ف كريك تاون

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠ متر مربع

    ١٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع