أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 36

2,573 عقارات أخرى
  • 11

    أي فيلا

    ١٥٬٤٦٦٬٧١١ جنيه

    فيلا S للبيع – سراي، مدينة المستقبل

    Property Network logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    5

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٢٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر بحديقة اقل سعر في السوق مع موقع مميز

    Makanak Investments logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٥٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٠٬١٠٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع – Holidays Park Resort Villas

    Hurghadians Property logo image

    ريزورت مجاويش, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    أي فيلا

    ١٢٬٠٦٨٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس – Long Beach Residence

    Hurghadians Property logo image

    لونج بيتش ريزورت, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ٢٨٨ متر مربع

    ٤١٬٩٠٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٢٦٬٨٤١٬٩٢٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر – Il Bayou – سهل حشيش

    Hurghadians Property logo image

    ال بايو, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ١٥١٬٦٤٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اميز اي ڤيلا روف موقع متميز بحري صريح بسعر خاص

    متصدر

    THE SECRET INVESTMENT logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا جاردن 200م بسعر قديم برايم لوكيشن

    Pro House logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٩٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا فاخره للبيع-موقع مميز-مقدم 100 الف-3غرف

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٢٬٧٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع-موقع مميز-اطلاله بانوراميه-علي 10 س

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر توين هاوس ف ريفرز نيوزايد استلام سنة

    Evergreen Properties logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٧٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٬١٧٥٬١٠٩ جنيه

    فيلا ريسيل من المالك داخل كمبوند سراي

    Catchers investment logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    4

    ٢١٢ متر مربع

    ١٤٬٩٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر بحديقه 80 متر بموقع مميز

    New Destination  Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر اي فيلا جاردن في 1.1 فيو بحري لوكيشن مميز

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٧٬١٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاي جاردن بفيو بحري وبأقل سعر في الماركت

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا مباشرة عاللاجون بمقدم ماونتن فيو آي سيتي

    East wing logo image

2

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة - اي فيلا روف 230م في مرحله ماونتن بارك

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في لوكيشن مميز - اول طرح - مقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٧٤٬٠٧٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اول طرح لماونتن فيو بمقدم 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ٧٦٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس اول طرح لفترة محدودة مقدم 700 الف 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬١٩٠٬٦٠٠ جنيه

    اى فيلا 235م استلام فورى وأقساط بماونتن فيو للبيع

    East wing logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    أي فيلا

    ١١٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع ماونتن فيو اي سيتي جاهزة للاستلام

    Platinum Properties logo image

4

    4

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٥٬٦٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٥٤٠٬٣٠٠ جنيه

    مدخل مباشر على المحور الرئيسي – جاهزة للاستلام

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٥٩٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٣٬٧٢٧٬٠٠٠ جنيه

    جاهز للمعاينه وعلي بعض خطوات من النادي

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن في ماونتن فيو 1.1 – مساحة مميزة

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٧٤٬٤٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٨٦١٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن في ماونتن فيو | جاهزة للاستلام

    Beltone logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٢١٧ جنيه/متر مربع