أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 40

2,573 عقارات أخرى
  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا تطل على مساحات خضراء و بحري و غير مجروحة

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤١٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا بحديقة للبيع في ماونتن فيو آي سيتي (iCity)

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٠٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع في ماونتن فيو - موقع مميز - 5% مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس فيلا للبيع في ماونتن فيو التجمع بمقدم 5%فقط

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢١٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في اول طرح لماونتن فيو بمقدم 5%-10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا في ماونتن فيو بمقدم 5% علي 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٧١٬٧٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اى فيلا روف فى مونتن فيو 1.1

    متصدر

    DOT HOME logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للسكن او الاستثمار اى فيلا للبيع ماونتن فيو

    Brokers Hub logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف جاهزة على الاستلام بأرخص سعر واوبن فيو

    Right Direction logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٤٧٬٠٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا 210 متر للبيع فى كمبوند اليفا المستقبل

    Zein for real estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب سوبر لوكس مفروشة-دبل فيو على بول وليك -جاهزة

    Right Direction logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن دايركت لاجون للبيع باقل سعر

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف بافضل فيو في الكمبوند بسعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

6

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 20

    أي فيلا

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف بافضل فيو في الكمبوند بسعر لقطة

    Boundless For Real Estate logo image

6

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٥٩٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا استلام فوري بالجمالي 15 مليون لقطه

    Spade consultancy logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤١٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر استلام فوري- أقل سعر-فيو حمام سباحة

    Right Direction logo image

4

    3

    ٣٢٤ متر مربع

    ٥٧٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر استلام فوري أقل سعر في الماركت

    Right Direction logo image

4

    4

    ٣٠٥ متر مربع

    ٤٩٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بــمقدم 100 الف استلم- ماونتن فيو آي سيتي اكتوبر

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف متشطب جاهز على الاستلام بأرخص سعر

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٥٣٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية اي فيلا جاردن هايد بارك متشطبة بالكامل

    Premier Property logo image

4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل اي فيلا جاردن بفيو مميز جاهزة على الاستلام

    Right Direction logo image

3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٥١٬٥٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف مفروشة بحمام سباحه في كمبوند جرين 5

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف مفروشة بجمام سباحه في كمبوند جرين 5

    RE/MAX Everest logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف مفروشة بحمام سباحه في كمبوند جرين 5

    RE/MAX Everest logo image

3

    4

    ٣٧١ متر مربع

    ٣٧٬٤٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سكاى فيلا كورنر بافضل سعر - بـأقل سعر في الماركت

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬٥٧٤ جنيه/متر مربع