أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 34

2,569 عقارات أخرى
  • 25

    أي فيلا

    ١٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا ٤غرف موقع مميز إطلالة على البحيرة

    متصدر

    Edge Real Estates logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٨٧ متر مربع

    ٤٩٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن كورنر بسعر لقطه مع اقساط حتى 2030

    Gaby's Homes logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٣١٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا مميزه للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Hodoud for Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم و توتال سعر ل اي فيلا جاردن 180 م بالتقسي

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل مقدم و بالتقسيط اي فيلا 165م ب جاردن مو

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا ب جاردن للبيع في كمبوند ماونتن فيو آي سيتي

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٨٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع باقل مقدم و بالتقسيط اي فيلا 165م ب جاردن مو

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو أكتوبر بارك

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٤ متر مربع

    ٣٢٬٥٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬١٩٤٬٠٧٥ جنيه

    اس فيلا بكملوند سراي باقل سعر بالماركت

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    5

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤١٬٣٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا روف مقدم واقساط بافضل سعر في ديستريكت 5

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٢٢ متر مربع

    ٤٥٬٠٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف استلام فوري ماونتن فيو هايد بارك

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٤٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١٠٬٠٨٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن بمقدم واقساط للبيع ماونتن فيو سيتي

    4C Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٨٦٩٬٠٠٠ جنيه

    كمبوند ماونتن فيو أليفاا اي فيلا روف تكمله اقساط

    Property Hills  One logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٥١٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 23

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس بمقدم و اقساط في ماونتن فيو

    Boundless For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا لقطة في لوكيشن مميز ف ماونتن فيو التجمع

    Boundless For Real Estate logo image

4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٩٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١١٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف كورنر للبيع في ماونتن فيو اكتوبر بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ١٠٬٤٣٧٬١٧٣ جنيه

    ريسيل اي فيلا جراند روف 210م فيو داخلي باقل توتال

    La Costa For Real Estate logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٩٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٢٬٩٢٧٬٩٨٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في اي سيتي التجمع على اللاجون

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٥٬٠١٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا للبيع في ماونتن فيو اي سيتي التجمع لقطة

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٣٢٥ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٤٬٨٩١٬٨٩٢ جنيه

    فرصة مميزة لامتلاك I Villa داخل واحدة من أقوى مشرو

    La Costa For Real Estate logo image

    ماونتن فيو مدينة المستقبل, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٥٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٧٣٤٬٢٤٠ جنيه

    اي فيلا روف لبيع في ماونتن فيو آي سيتي التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف جاهزة للاستلام للبيع آي سيتي

    متصدر

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٣٬٢٩٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬١٦٧٬٠٠٠ جنيه

    بأرخص سعر اي فيلا 240م+جاردن 85م استلام فوري الان

    متصدر

    Bright logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 26

    أي فيلا

    ١٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز استلم فورا اي فيلا بارك فيو بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو 1.1

    Treasure Real estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٤٠٠ جنيه/متر مربع