أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 26

2,566 عقارات أخرى
  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر (فيو اللجون) - التسليم 2027

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف جاردن للبيع بالتقسيط في ماونتن فيو1.1

    Akar Town Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا اي فيلا باقل من سعر السوق لوكيشن روعة

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف 300م - بدون تشطيب - برايم فيو

    Brick Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا B جاردن - تشطيب كامل - موقع مميز - أقل سعر

    رابح للتسويق العقاري logo image

4

    4

    ٢٢٤ متر مربع

    ٦٦٬٩٦٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا بجاردن في ماونتن فيو هايد بارك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥١٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن للبيع في كمبوند اي سيتي بأقل سعر

    Crown Stone Realty logo image

3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا بكموبند سراي استلام فوري

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٩٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٠١٢٬٠٠٠ جنيه

    اس فيلا بكمبوند سراي تكمله اقساط

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٦٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بسعر مميز جدا اى فيلا 260م في اي سيتي اكتوبر

    Insider Real Estate Consultancy logo image

3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن Type A كورنر 280م استلام فوري ريسيل

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن متشطبة بالتكييفات والمطبخ بسعر لقطة

    Nile Real Estate logo image

4

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٥٨٬٦٢٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    في اميز لوكيشن و فيو اي فيلا جاردن 272 متر ريسيل

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٧٢ متر مربع

    ٤٥٬٩٥٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة استلام فوري اي فيلا رووف كورنر 326م

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٣٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 75% تشطيب اي فيلا رووف كورنر 269 متر

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٢٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اي فيلا رووف كورنر 269 متر اميز لوكيشن

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤١٬٦٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري اي فيلا رووف بحري 256م فيو الاهرامات

    Real Vision logo image

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٥٦ متر مربع

    ٤٢٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٢٧١٬٧٥٠ جنيه

    آي فيلا مع روف فيو على اللاجون مباشرة

    Home Select for real estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٣٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مونتن فيو اي سيتي-اي فيلا جاردن230م بموقع مميز بيع

    YaKan Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٤٧٬٣٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بارك فيلا بحديقة بعرض و فرصة مميزة داخل المشروع

    Roots Development logo image

4

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اى فيلا جاردن فى ماونتن فيو اى سيتى اكتوبر

    Remax Westway logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ٨٬٠١٨٬٤٠٠ جنيه

    اى-فيلا رووف للبيع باقل مقدم فى ماونتن فيو اى-ستي

    Mrkt Shake logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف استلام فوري للبيع في اي سيتي التجمع

    Key Point for real estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٠٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر ل Ivilla sky garden في Mountain View 1.1

    Spade consultancy logo image

3

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٢٦٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٤٥٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا رووف في ماونتن فيو هايد بارك موقع مميز

    Do estate logo image

3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬١٦٦ جنيه/متر مربع