أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 25

2,566 عقارات أخرى
  • 13

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ماونتن فيو هايد بارك - اي فيلا بموقع مميز

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٧٩ متر مربع

    ٥٠٬١٧٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا نموذج A بموقع مميز وحديقة كبيرة شمالية

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كبيرة مطلة على البحر بدون تقسيط لمدة 9 أشهر

    Egypt Best Properties logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    4

    4

    ٤٠٠ متر مربع

    ٧٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس فريد من نوعه مطل على البحر مع مطبخ مكيف

    Egypt Best Properties logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا سكاي جاردن- ماونتن فيو ١.١ - اقل سعر بالسوق

    Aqarpedia For Resale logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٥٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا دوبلكس في البجيزة بلاتوه على مناظر طبيعية

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٣٤٠ متر مربع

    ٤١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٨٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة في مرحله ماونتن بارك اي فيلا روف 230م

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٠٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة - اي فيلا سكاي جادن 225م لوكيشن مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقطة في مرحله اللاجون اي فيلا 225م فيو لاجون

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في ماونتن فيو هايد بارك اي فيلا روف متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦١٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر في الماركت - اي فيلا روف نص تشطيب 235م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة مميزة I Villa جاردن في ماونتن فيو هايد بارك

    Premier Property logo image

4

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦١٬١٥١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك موقع ممي

    KAMF logo image

3

    2

    ٢٣٤ متر مربع

    ٤٩٬١٤٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا جاردن 210م افضل لوكيشن واقل سعر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٤٤٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٢١٥٬٢٧٤ جنيه

    للبيع آي فيلا بيتش روف في أليفا ماونتن فيو مستقبل

    Homy Real Estate logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    5

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ٧٩٬١٩٦ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ١٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف 300م - تشطيب كامل - استلام فوري

    Brick Real Estate logo image

3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٩٬٢٧٥٬٨٠٠ جنيه

    أي فيلا في ذا كريست, الاستلام سنتين, بمقدم 5%

    Smart Move logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٣٣٬٠٧١ جنيه/متر مربع

  • 21

    أي فيلا

    ٨٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع دوبلكس(ivilla) - استلام2027 - لاجون - كورنر

    Full House West logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٢٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أي فيلا في باديه بالم هيلز, مقدم 1.5%, قسط 12 سنه

    Smart Move logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ١٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    أي فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن ٣ غرف في موقع مميز فيو لاندسكيب

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٧ متر مربع

    ٥٣٬٦٥٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١١٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 6شهور اى فيلا فى ماونتن فيو1.1-تقسيط 6 سنين

    I properties Real Estate Consultant logo image

4

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٦٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٦٬٢٤٥٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا كورنر (فيو اللجون) - التسليم 2027

    The Choice For Real Estate logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٢٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا رووف جاردن للبيع بالتقسيط في ماونتن فيو1.1

    Akar Town Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا اي فيلا باقل من سعر السوق لوكيشن روعة

    ماونتن فيو اكتوبر بارك, الحي السادس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    3

    ٢٦٩ متر مربع

    ٤٠٬٨٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا روف 300م - بدون تشطيب - برايم فيو

    Brick Real Estate logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع