أي فيلا للبيع في مصر, صفحة 23

2,566 عقارات أخرى
  • 11

    أي فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ivilla في ماونتن فيو هايد بارك بجانب مفيدا

    Property  Hills. logo image

    أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اي فيلا جاردن استلام فوري ماونتن فيو اي سيتي

    4C Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٤٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 6 شهور اى فيلا جاردن فى ماونتن فيو بالتقسيط

    I properties Real Estate Consultant logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٣٬١٩١ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا سكاي جاردن على المناظر الطبيعية فى 1.1

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا سكاي جاردن استلام 2026 دور الثاني/الثالث

    Do estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٦٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم باقل سعر اي فيلا بحديقة ٣ غرف ماونتن فيو ١.١

    Edge Real Estates logo image

4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٥٧٬٤٤٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر اي فيلا روف في ماونتن فيو - استلام فوري

    Spade consultancy logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٤٤٦٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلا سكاي 235 متر استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

4

    5

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٤٬٤٥١ جنيه/متر مربع

  • 17

    أي فيلا

    ١٥٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    البيع شامل الفرش - استلام فوري - المساحة: 234 متر

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٣٣٥ متر مربع

    ٤٧٬٤١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    أي فيلا

    ١٥٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل اي فيلاروف 235متر متشطبه بالكامل استلام فوري

    La Costa For Real Estate logo image

4

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٧٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٠٬٤٢٣٬٥٥٥ جنيه

    اى فيلا كورنر جاهزة للسكن مع روف بإطلالة مفتوحة

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٣٧٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا للبيع بموقع متميز في اكتوبر بالتقسيط

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ١٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٥٬٨٨٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لوكس روف للبيع استلام فوري | مفروشة بالكامل

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٤ متر مربع

    ٦٧٬٨٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا رووف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    Brokerage Hub logo image

4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    4 غرف سكاي لوفت استلام فوري بحري فيو مميز

    ARC Investments logo image

4

    4

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا جاردن للبيع في ماونتن فيو آي سيتي

    Aqarpedia For Resale logo image

3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٦٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    ivilla لوكس روف للبيع | تجربة سكن راقية

    La Costa For Real Estate logo image

3

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٦٧٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا روف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    KAMF logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٦٠٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو بالتجمع الخامس تقسيط

    TREX logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٦٣٬٨٢٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن في ماونتن فيو علي التسعين الجنوبي

    متصدر

    TREX logo image

3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    أي فيلا

    ١٥٬٣٧٥٬٠٠٠ جنيه

    ivilla جاردن ريسيل استلام قريب

    La Costa For Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٦٠٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    أي فيلا

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرخص آي فيلا روف في ماونتين فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٥٬٥٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا بحديقة ف ماونتن فيو تشيل اوت بارك للبيع

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٣٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 13

    أي فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر مميز في المستقبل عقد قديم باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    البوسكو سيتي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٩ متر مربع

    ٣٧٬٦٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل لوكيشن بافضل سعر لي اي فيلا جاردن

    Gold Routes logo image

3

    4

    ٢٧٨ متر مربع

    ٥٥٬٣٩٥ جنيه/متر مربع