بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 9

2,519 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ٢٤٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد استلام فوري تقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ليك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة استثمارية لامتلاك فيلا مستقلة

    New Avenue Real Estate logo image

    ايجلز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٤٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 6غرف للبيع في واتر واي نيو كايرو استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٤٨ متر مربع

    ١٢٠٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٤٬١٦٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الشيخ زايد استلام فوري تقسيط 9 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣٥٠ متر مربع

    ٦٩٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم فيلا 6 غرف بفيو مفتوح على الجولف بقسيمه ذكيه

    Falcon for Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٬٤١٥ جنيه/متر مربع

  • السخنه هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 10
    السويس,العين السخنة,السخنة هيلز

    6 غرفة

  • 17

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بانورامية رائعة

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا C3 منفصله للبيع كاش بمدينتي VG3 استلام فوري

    Dream Homes Real Estate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    7

    ٣٠٥ متر مربع

    ١١٨٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 24

    فيلا

    ٢٩٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا داخل البارك بموقع استراتيجي في كمبوند راقي

    Roots Development logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣٤٠ متر مربع

    ٨٦٬٤٧٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٢٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول علي الجولف موقع متميز للبيع في اب تاون

    Hodoud for Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خاصة بمساحة كبيرة وتقسيط حتى 5 سنوات

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • سول

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Emaar Misr
    الساحل الشمالي,قسم الضبعة,سول الساحل الشمال

    6 غرفة

  • 20

    فيلا

    ٤٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    متشطب فورى خصوصية فيلات فقط خدمات وادارة هايد بارك

    Q Sequoie logo image

    جرانفيل, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٢٨٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع باكبر مساحة مباني وارض و ارخص سعر

    Spade consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٥٠ متر مربع

    ٤٥٬٢١٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ستاندالون 655تشطيبات بجوارالسوق

    الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٦٥٥ متر مربع

    ٥٣٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في كايرو فيستيفال سيتي تشطيب فاخر

    KRE investments logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٥٠ متر مربع

    ١٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بالتقسيط حتى نوفمبر/2030، والتسليم في 2026

    Do estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٢٥ متر مربع

    ١٢٦٬٠٨٠ جنيه/متر مربع

  • ايتابا الشيخ زايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    City Edge
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,ايتابا

    6 غرفة

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري في كمبوند سوديك بجوار بيفرلي هيلز

    Crown Stone Realty logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٤٤ متر مربع

    ٢٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٧٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر فيلا استلام خلال سنة 497 م فيو لاند سكيب

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣١٢ متر مربع

    ٢١٤٬٨٧١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بموقع مميز في ذا استيتس سوديك

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٠٨ متر مربع

    ٣٢٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة استلام فوري بموقع مميز في ذا استيتس

    Property  Hills. logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٢٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه استلام فوري صف اول مباشره علي الجولف

    Property  Hills. logo image

    الربوة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    5

    ٦٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • أنشينت ساند

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطة السداد: 15
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,الجونة,انشنت ساندس ريزورت

    6 غرفة

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الهدوء والخصوصية في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخره(6 غرف+اقساط سهله)بفيو مفتوح خصوصيه تامه

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٢٧٠ متر مربع

    ٣٬٧٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة بإطلالة بانورامية في لاكوينتا هايتس

    La Quinta logo image

    فيراندا, منطقة سهل حشيش, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    عيش الرفاهية في فيلا مستقلة بموقع مميز

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    فيلا

    ١٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخرة بتقسيط على 3 سنوات لاكوينتا هايتس

    متصدر

    La Quinta logo image

    ميسكا, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٥٬٠٥٤ جنيه/متر مربع

  • سوليك جاردنز

    السعر عند الإطلاق:

    قريباً

    خطط دفع
    الاسكندرية,كمبوندات الاسكندرية,صوارى,سوليك جاردنز

    6 غرفة