بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 81

2,525 عقارات أخرى
  • 11

    فيلا

    ٣٤٬٨٨١٬٣٣٦ جنيه

    ستندالون بيع برايم لوكيشن داخل حسن علام THE VALLES

    Dream Homes Real Estate logo image

    ذا فاليز, مدينة المستقبل, القاهرة

    6

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٤٥٬٣٣٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على اللاجون بالفرش بالكامل للبيع في بلانكا

    One Estates Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٨٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مبنى مستقل على طريق السويس، موقع متميز بحري

    Crafters Real Estate logo image

    كومباوند سعاده, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ٦٢٢ متر مربع

    ١٢٠٬٥٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلل صف أول علي الجولف بأقل مقدم وأقساط اللي 7سنين

    ERE logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    7

    ٨٨٧ متر مربع

    ١٤٦٬٥٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في رينا اب تاون كايرو للبيع 1300 متر مربع

    VERKKINS logo image

    رينا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ١٬٣٠٠ متر مربع

    ١٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بتصميم مميز بحمام سباحة في فنادير باي1

    Clustra Real Estate Consultancy logo image

    فنادير باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٣٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تشطيب الترا سوبر لوكس 10% مقدم

    Remax Professional. logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٢٨٦ متر مربع

    ١٠٤٬٨٩٥ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ١٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سوليتير بالم | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٩١٧ متر مربع

    ١٠٩٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا لقطة متشطبة بالكامل استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    مون فالي, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٨٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٨٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مدينتى فيلا للبيع 1150م تشطيبات لوكس بحمام سباحه

    العصامي للتسويق و الاستثمار العقاري logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٤٦٠ متر مربع

    ١٨٦٬٩٥٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا خاصة بمساحة كبيرة وتقسيط حتى 5 سنوات

    La Quinta logo image

    لاكوينتا هايتس, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    6

    5

    ٢٧٧ متر مربع

    ٥٧٬٧٦١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 1017 متر لوكيشن مميز جدا للبيع في فيلار

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠١٧ متر مربع

    ٤٧٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو بحري مفتوح علي الجولف مباشرة استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    6

    6

    ٨٠٠ متر مربع

    ٤٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٣٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٦٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة بالكامل بالفرش استلام فوري بأقل سعر

    IRTKAZ logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٧٥ متر مربع

    ٨١٬٤٨١ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع 6 غرف بدون تشطيب كمبوند سولايا 6 أكتوبر

    Abrag 2 logo image

    سولايا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤٢٠ متر مربع

    ٤٧٬٦١٩ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة سوبر لوكس بحمام سباحة خاص

    الشروق 2000, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    4

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بسعر مميز في كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احلى و ارخص فيلا على البحر فى تلال تشطيب خمس نجوم

    Badr Homes logo image

    تلال العلمين, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ١٣٣٬٠٥٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٤٠٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الاجون مباشره للبيع في سول الساحل الشمالي

    ERE Investments logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٩٠١ متر مربع

    ١٥٥٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل فيلا مستقله بتشطيب فاخم جدا دايركت علي ليك

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاندالون للبيع موقع متميز - مراسي بلانكا

    Aspire Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٨٩٬٨٧٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تاون هاوس ف جولز امام نيو جيزة قرب الشيخ زايد

    Property  Hills. logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٣١٠ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 412 م , 6غرف بالعاصمة الإدارية بافضل سعر

    Strive Reality logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    4

    ٤١٢ متر مربع

    ٤٠٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٣١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع داخل كمبوند جراند هايتس 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٥٣ متر مربع

    ٤٨٬٢٣٨ جنيه/متر مربع