بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 59

2,525 عقارات أخرى
  • 12

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة 6 غرف للبيع في سيليستا هيلز 710 متر

    VERKKINS logo image

    سيليستا هيلز, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    6

    ٧١٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٥٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مباشر على البحيرة مشطبة بالكامل بحري باقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    ساوث ميد, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٥٨٨ متر مربع

    ٧٨٬٢٣١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في مدينتي استاندالون نموذج T

    Modern Homes realestate logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٨٦٠ متر مربع

    ٦٩٬٧٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ١٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قصر مميزة جدا للبيع في مدينتي

    Broker Egypt logo image

    مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٦٣٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى,ذا استيتس سوديك جوار بيل فى اعمار

    Property  Hills. logo image

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٥ متر مربع

    ٢٤٬٦٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحه فيلا في سوديك علي اوسع و احلى فيو

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٥٨ متر مربع

    ١١٣٬٩٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٢٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبة للبيع في مراسي استلام فوري

    I-Move logo image

    مراسي باي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٣٥٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فوري للبيع في القاهرة الجديدة 6غرف نوم

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٢٠ متر مربع

    ١٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في كايرو فستيفال سيتي استلام فوري

    Egypt Best Properties logo image

6

    7

    ٥٨٥ متر مربع

    ١٤١٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٩٬٧١٠٬٨٨٨ جنيه

    فيلا مستقلة واسعة في أب تاون كايرو بموقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ليفانا, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    6

    5

    ٤٥٧ متر مربع

    ١٧٤٬٤٢٢ جنيه/متر مربع

  • 25

    فيلا

    ٢٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا صف أول جولف تشطيب فاخر كومباوند اليجريا

    New Avenue Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع في الدقي، بالقرب من ميدان فيني

    Mas Egypt Real Estate logo image

    شارع السد العالي, الدقي, الجيزة

    6

    2

    ٨٢٠ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٤٬٤٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة كورنر ببدروم للبيع في ليك فيو بوتيك

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلات ليك فيو بوتيك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٦٦ متر مربع

    ٦٠٬٤٥٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ٥٢٠ م للبيع في كمبونداويست ستلام ٢٠٢٧ نص تشطب

    Western House logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع Marina 5

    Maskan Consultancy logo image

    مارينا 5, مارينا, العلمين, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٣٤٠ متر مربع

    ١٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ١٥٬٤٣٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Twin House للبيع 402م برج العرب

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    ملاذ, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٠٢ متر مربع

    ٣٨٬٣٩٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١٠٠٬١٥٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في سيزر بإطلالة مباشرة على اللاجون تشطيب كامل

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ١٬١٢٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٧٨٬٨٨٧٬٠٠٠ جنيه

    فيلا استلام فورى كمبوند ريفيرا هايتس التجمع الخامس

    Novus Stanza logo image

    ريفيرا هايتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    3

    ٦٨٤ متر مربع

    ١١٥٬٣٣١ جنيه/متر مربع

  • 21

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع مستقلة بمساحة 600 م للبيع في ليك فيو

    Broker Egypt logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٧٥ متر مربع

    ١٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٥٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلتك صف اول علي بحر اقساط تصل الي 8 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٨٥٠ متر مربع

    ٥٨٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٬٣٤٢٬٦٨٨ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع في TALALA

    I-Move logo image

    طلالة, كمبوندات هليوبوليس الجديدة, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٢٨٨ متر مربع

    ١٤٠٬٠٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة نوع A للبيع في ذا كراون

    Blocks logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٦٣ متر مربع

    ٨٨٬٨٠٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة للبيع مع حمام سباحه وجاكوزي في سيتي فيو

    Teleo For Real Estate logo image

    سيتي فيو, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٧٦٠ متر مربع

    ٥٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أكبر فيو في الكمبوند على مساحه ضخمه pk1

    All 90 logo image

    بالم هيلز قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٤٠٠ متر مربع

    ٦٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع