بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 40

2,523 عقارات أخرى
  • 19

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروش بحمام سباحه خاص في بالم هيلز 2

    Treasure Real estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٢٠ متر مربع

    ١٠٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 3/4 تشطيب للبيع في كمبوند الياسمين جرين لاند

    RE/MAX Everest logo image

    جاردينيا بارك, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٨٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية هايتس | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٥٩ متر مربع

    ٢٥٢٬٧٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م ارض+353م مباني جاهزة للاستلام-قسط 8 سنين

    طريق بيفرلي هيلز, الحي السابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٥٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا تشطيب مميز جدا 600 متر فى قطامية هايتس

    MD Signature logo image

6

    6

    ٦٠٠ متر مربع

    ٢٦٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م ارض+353م مباني جاهزة للاستلام-قسط 8 سنين

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م ارض+353م مباني جاهزة للاستلام-قسط 8 سنين

    ذا استيتس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٣٠٬٨٠٤٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثان ع البحر للبيع متشطبة بالكامل مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٧٢٬٥٠٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ١٢٥٬٢٣٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة صف ثان ع البحر للبيع متشطبة مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٨٠ متر مربع

    ٢٦٠٬٩١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٨٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    قطامية ديونز | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٣٣ متر مربع

    ١٧٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 29

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ذا كراون | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٥٢١ متر مربع

    ٨٠٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميز للبيع باقساط بمراسي اعمار

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٣٣ متر مربع

    ٢٨١٬٤٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر ڤيلا مودرن في لاڤيستا سيتي استلام فوري 560م

    New Avenue Real Estate logo image

    لافيستا سيتي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٥٦٠ متر مربع

    ٧١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف اول ع البحيرة للبيع متشطبة مراسي

    Platinum Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٢٩ متر مربع

    ١٧٤٬٨٢٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مطلة على بحر صف أول في ألماظة أقل من سعر سوق

    Egypt Best Properties logo image

    الماظه باي, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٤٥٠ متر مربع

    ١٧٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بإطلالة مباشرة على المساحات الخضراء – تشطيب ف

    Residia logo image

    جبيل, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ١٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ركنية في بالم هيلز بسعر مميز

    Residia logo image

    بالم هيلز بالم فالي, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٢٢ متر مربع

    ٦٨٬٩٦٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في موقع متميز للغاية هايد بارك

    متصدر

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٠٠ متر مربع

    ١١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة مميزة للبيع في لوروا

    Akar Town Real Estate logo image

    ليس رويز, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٢٧ متر مربع

    ٤٨٬١٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل مقدم امتلك فيلا في سوان ليك 6 اكتوبر

    Property  Hills. logo image

    سوان ليك اكتوبر, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٦٠٦ متر مربع

    ٩٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع ثالث صف جولف بحري و باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٨٦ متر مربع

    ٧٧٬٧٢٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا متشطبه في كمبوند فيلار لقطه بارض كبيره

    Spade consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠١٠ متر مربع

    ٧٤٬٢٥٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله جاهزه علي المفتاح متشطبه في وصال فيوز

    Z Investments For Real Estate logo image

    مدينة وصال, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    6

    6

    ٥١٠ متر مربع

    ٧٥٬٤٩٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في طيبة كومباوند متشطبة بحمام سباحة خاص

    Eastmark logo image

    طيبه, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٩٣ متر مربع

    ٨١٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لقطه فيلا مستقله مودرن ببدروم للبيع في سوديك فيليت

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٦٥٠ متر مربع

    ١٦٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع