بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 36

2,511 عقارات أخرى
  • 10

    فيلا

    ٣٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 6 غرف Branded by NOBU وبمقدم 5% فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ٨٧٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٠٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف أول 6 غرف Branded by NOBU وبمقدم 5% فقط !!

    Egypt Best Properties logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة للبيع من بالم هيلز في التجمع الخامس

    متصدر

    Oaks Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٤٦١ متر مربع

    ٨٬٦٧٦ جنيه/متر مربع

  • 17

    فيلا

    ٥٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بجنوب الأكاديمية متشطبة بالكامل بحمام سباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    المنطقة ب, حى جنوب الاكايمية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ٥٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا | ماراسي بلانكا | 6 غرف نوم | إطلالة جولف

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٣٩٥ متر مربع

    ١٥١٬٨٩٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ڤيلا للبيع فى كمبوند چيرا - الشيخ زايد

    Beltone logo image

    جييرا, الحي الثالث عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٤٠٠ متر مربع

    ١١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا علي الاجون والجولف مباشره للبيع مراسي فينيتو

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٤١٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٧٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشه علي الاجون دايريكت في مراسي بلانكا

    ERE Investments logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٥٠٠ متر مربع

    ١٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بحمام سباحة مفروشة بالكامل إستلام فوري للبيع

    REV Real Estate logo image

    ذا كراون, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٥٠ متر مربع

    ١٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع بتسهيلات في كمبوند جراند هايتس

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٧١١ متر مربع

    ٣٢٬٣٤٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتسهيلات كمبوند جراند هايتس - 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٥٨٠ متر مربع

    ٤٣٬١٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بتسهيلات فالسداد - جراند هايتس 6 اكتوبر

    DMG logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٦٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م ارض+353م مباني جاهزة للاستلام-قسط 8 سنين

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م ارض+353م مباني جاهزة للاستلام-قسط 8 سنين

    ويستاون, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا 565م ارض+353م مباني جاهزة للاستلام-قسط 8 سنين

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٦٥ متر مربع

    ١٩٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 4

    فيلا

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزه للبيع بكمبوند الكنده علي الطريق الدائري

    Ring Road Real Estate logo image

    كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤٣٠ متر مربع

    ٣٠٬٢٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع بموقع متميز وبأقل سعر مع مساحة ارض 1000

    Spade consultancy logo image

    ليك فيو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٠٥٠ متر مربع

    ١١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس متشطب على أليجريا - استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    رويال ميدوز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٥٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٧٬٧٦٦٬٦٢٦ جنيه

    في سيتي جيت فيلا صف اول جولف بسعر مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٦٨٢ متر مربع

    ١٢٨٬٦٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كلاسيك-كومبوند فاخر-منطقه بالم هيلز

    Residia logo image

    كونكورديا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٧٠٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة كاشF3 اول سكن بجوار المسجد

    Rikaz logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    6

    5

    ٣٩٠ متر مربع

    ١٢٨٬٢٠٥ جنيه/متر مربع

  • 20

    فيلا

    ١٢٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا بموقع مميز متشطبة بالكامل للبيع كايرو جيت

    Platinum Properties logo image

    ايلان, كايرو جايت, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ٤٩٦ متر مربع

    ٢٥٢٬٠١٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٦٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة متشطبة بالكامل للبيع بسول اعمار

    Platinum Properties logo image

    سول الساحل الشمال, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٦٠١ متر مربع

    ٢٧٤٬٥٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس 296م فوري مفروش بالكامل بتكييفات

    Aqar Misr logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    4

    ٢٩٣ متر مربع

    ٨٨٬٧٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أقل سعر فيلا 1100 متر بموقع مميز في فيلار

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٣٨٬١٨١ جنيه/متر مربع