بيوت و فلل 6 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 34

2,523 عقارات أخرى
  • 14

    فيلا

    ٤٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مفروشة بحمام سباحة-بالم هيلز قطامية اكستينشن

    متصدر

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز قطامية اكستينشن, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٧٢٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٧٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقلة بحمام سباحة للبيع في فيلار ريزيدنس

    Akar Town Real Estate logo image

    فيلار, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7+

    ١٬١٠٠ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أحسن سعر - متشطبه بالكامل - فيو مفتوح علي حديقه

    New Avenue Real Estate logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٤١٢ متر مربع

    ٥٧٬٠٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ستاندالون فيلا للبيع في جراند هايتس

    RE/MAX Everest logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٤١١ متر مربع

    ٥٨٬٣٩٤ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في الحي السابع اهالي مدينة 6 اكتوبر

    Mostafa Dardeery logo image

    الحي السابع, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    4

    ٥٣٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا Type M للبيع في كمبوند بالم هيلز جولف إكستنشن

    Driven Properties logo image

    بالم هيلز جولف اكستينشن, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٨٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله للبيع في اليجريا صف اول علي الجولف

    Rokn Real Estate logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مستقله متشطبه للبيع ف GOLF EXTENTION

    Rokn Real Estate logo image

6

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٨٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٢٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا فاخرة في مراسي إطلالة مميزة وموقع استثنائي

    Rokn Real Estate logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٥٥٠ متر مربع

    ٤٧٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا ستاند الوان 6 غرف امام مطار سفنكس بسعر مميز

    Crown Stone Realty logo image

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    6

    7

    ٣٥٠ متر مربع

    ٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٦٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اخر فيلا للبيع بموقع متميز في سيتي جيت متشطبه

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    5

    ٥٦٥ متر مربع

    ١١٦٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا فاخره للبيع بمقدم 5% و قسط يصل 7 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا ايست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ٣٧٠ متر مربع

    ١٦٢٬١٦٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    فيلا

    ٤٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جولف إكستنشن | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

6

    7

    ٥٦٩ متر مربع

    ٧٧٬٣٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٣٩٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صف ثاني | ماراسي باي | إطلالة بحر كاملة

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    7+

    ٦٩٦ متر مربع

    ٥٦٧٬٥٢٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    فيلا

    ٦١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر فيلا استاندالون في مراسي بجاردن 390 متر

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    5

    ٤٦٦ متر مربع

    ١٣٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٤٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اسوار ريزيدنس-سبيشيال ستاندالون580م بموقع مميز جدا

    YaKan Properties logo image

    اسوار ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٥٨٠ متر مربع

    ٧٢٬٤١٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ١٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا صافي كلير سي فيو تشطيب فاخر بسعر مميز جدا

    Egypt Best Properties logo image

    مراسي, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    6

    6

    ٧٠٠ متر مربع

    ٢٥٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كاتاميا هايتس | فيلا | كل الوحدات متاحة

    The Realty Co. logo image

    القطامية هايتس, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    7

    ٤٦١ متر مربع

    ٢٥١٬٦٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    فيلا

    ٣٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم استلام فوري تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    6

    6

    ٢٦٩ متر مربع

    ١٢٨٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ٢٣٤٬٨٧٩٬٠٠٠ جنيه

    فيلا قطامية ديونز مساحة البناء 1200 متر مربع

    قطامية ديونز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    6

    6

    ١٬٢٠٠ متر مربع

    ١٩٥٬٧٣٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٦٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اكبر و افخم فيلا كورنر في وايت أو ويست اكتوبر بيع

    Blocks logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    7

    ٦٠٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أخر فيلا فوري 360متر في أكتوبر بارك بجوار نيو جيزة

    Property  Hills. logo image

    ماونتن فيو جيزة بلاتوه, الطريق الدائري, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    6

    6

    ٣٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٧٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا جولف صف أول بسعر لقطة وإطلالة مفتوحة 8 سنوات.

    Egypt Best Properties logo image

6

    6

    ٧١٤ متر مربع

    ١١٠٬٦٤٤ جنيه/متر مربع

  • 19

    فيلا

    ٢٩٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا في قطامية هايتس بحمام سباحة كبير 1600متر مربع

6

    6

    ١٬٦٠٠ متر مربع

    ١٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    فيلا

    ١٨٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع صف أول على بحر استلم بعد سنة قسط 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سوان ليك الساحل الشمالي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    6

    7

    ٤٥٠ متر مربع

    ٤٠٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع