بنتهاوس (روف) 4 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 9

1,377 عقارات أخرى
  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في جايا صبور الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه في جايا صبور الساحل الشمالي

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٢٬٤٢٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ٤غرف بنتهاوس بسلم داخلى جايا راس الحكمه ١٦٥م

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس بحري فى جايا الساحل الشمالى

    Zein for real estate logo image

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    4

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع - أكتوبر بلازا سوديك

    Remax Westway logo image

    أكتوبر بلازا, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٣٬٧٩٦ جنيه/متر مربع

  • كليوباترا سكوير

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٩٬١٦٣٬٧١٢ جنيه

    خطة السداد: 25
    المطور العقاري
    Cleopatra Group
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كليوباترا سكوير

    4 غرفة

  • 18

    (بنتهاوس (روف

    ٢٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في إيستاون متشطب بالمطبخ وبالتكييفات

    Insider Real Estate Consultancy logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٤٥ متر مربع

    ٩٧٬٩٥٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بروف للبيع في كمبوند بالم باركس 6 اكتوبر

    بالم هيلز بالم باركس, وصلة دهشور الجنوبية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    4

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٦٣٬٨٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع في بالم باركس 325م استلام فوري

4

    5

    ٣٢٥ متر مربع

    ٦١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس 4 غرف للبيع في أرقى شوارع المعادي القديمة

    Chances Real Estate logo image

    شارع وادي النيل, المعادي, حي المعادي, القاهرة

    4

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس وبنتهاوس 310م للبيع باللوتس الشمالية

    D COMUNITA RE logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ١١٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس بأقل سعر، جاهزة للسكن، القاهرة الجديدة

    Egypt Best Properties logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 9

    (بنتهاوس (روف

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس جاهز بإطلالة حمام سباحة في ستون ريزيدنس

    Kayan El Aqaria logo image

4

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٠٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٤٩٤٬٤٠٠ جنيه

    بمقدم وتكملة اقساط شقه 220م للبيع قريبه من البول

    S signature logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس 4 غ قريب من حمام السباحة استلام فورى

    S signature logo image

4

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٨٬١٣٠٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس فيو مفتوح علي اكبر لاند سكيب في التجمع

    Impact Investments logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ٣٥٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    (بنتهاوس (روف

    ١٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع في كارميل سوديك | تشطيب كامل | تصميم مميز

    Blocks logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    (بنتهاوس (روف

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصه بأفضل سعر مفروش بالكامل بحمام سباحه خاص 4 غرف

    East wing logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    4

    5

    ٢٦٢ متر مربع

    ١١٠٬٦٨٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    كارما ريزيدنس, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    جرين 3, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    كوي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فورى بنتهاوس245م+120م متشطب فيو ابراج زيد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    4

    3

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٠٬٨١٦ جنيه/متر مربع