عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 35

80,049 عقارات أخرى
  • 21

    شاليه

    ١٥٬٨٧٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك شالية صف اول علي بحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

    مكادي هايتس, مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠٠٬٤٤٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ٤٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا صف اول علي بحر اقساط تصل الي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٤١٤ متر مربع

    ١١٠٬٨٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شالية صف اول علي بحر اقساط تصل الي 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    سيلڤر ساندس, قسم مرسي مطروح, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٦٨ متر مربع

    ١١٠٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 26

    فيلا

    ٣١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا على فيو البحر واللاجون متشطبة 0%مقدم-اوراسكوم

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ٣١٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شاليه

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض محدود امتلك فيلا صف اول علي بحر بدون مقدم

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ١٢١٬٠٥٢ جنيه/متر مربع

  • اوجما

    السعر عند الإطلاق:

    ١٢٬٠٧٥٬١٤٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Madaar
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,ازها الساحل الشمالي

    1 - 3 غرفة

  • 11

    فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لوفت للبيع في السخنه استلام فوري متشطب فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع في سوما باي استلام فوري فيو البحر .

    Egypt Best Properties logo image

    باى ويست, سوما باى, سفاجا, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٠٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر مميز في مدينة الرحاب

    Beltone logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١١٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع لاجون فيو مفتوح - تشطيب كامل ـ

    Egypt Best Properties logo image

3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٦٬٢٠٦ جنيه/متر مربع

  • سمو

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٦٢٥٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Somow Developments
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 - 4 غرفة

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة كاملة التشطيب في صعدة إطلاق المرحلة .

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٩٬٣١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر للبيع-موقع متميز-0% مقدم ..

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه للبيع 155م اماميه بكمباوند وان قطاميه

    Ring Road Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٩٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٤٥٩٬١٣٠ جنيه

    شقه للبيع بمدينتي b14

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٢ متر مربع

    ٧٣٬٦٥٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لقطة شقة بيع 180م خلف سنترال ألماظة مباني2000

    Kayan El Aqaria logo image

    شارع محمود عكوش, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • مازيج فيلدج

    السعر عند الإطلاق:

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Palm Hills
    الساحل الشمالي,قسم مرسي مطروح,هاسيندا حنيش

    2 - 4 غرفة

  • 16

    شاليه

    ٧٬٩٩٢٬٠٠٠ جنيه

    شاليه متشطب 3 غرف دبل فيو بحري بأقل مقدم في جي باي

    Closer logo image

    جي باي, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٠٦ متر مربع

    ٧٥٬٣٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ٦٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    روف اضافي 125م، استلام خلال 6 شهور موقع مميز

    Selective logo image

    ستيلا دي ماري 2, ستيلا دى ماري, العين السخنة, السويس

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر امتلك دوبلكس من اوراسكوم على فيو مميز !!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢١٥ متر مربع

    ٧٤٬٤١٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك بأقل سعر على الجولف وقسط على 10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٨٢٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    منزل مزدوج

    ٤١٬٧٢٨٬٥٧٠ جنيه

    توين هاوس استلام 4 شهور و أقساط على 6 سنوات

    Do estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٧٬٥٦٨ جنيه/متر مربع

  • جيان

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد,مدينة زايد الجديدة

    3 غرفة

  • 15

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى موقع مميز على الجولف بأقل سعر فى سيتى جيت

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٢٨ متر مربع

    ١١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة احجز اخر اقل سعر شقة من اوراسكوم !!

    Egypt Best Properties logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه دور اول عقد دره معاها جراج تكمله اقساط

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    (بنتهاوس (روف

    ٢٠٬٧٦٢٬٠٠٠ جنيه

    بنتهاوس للبيع 183 م (بالم هيلز الاسكندرية)

    RE/MAX Avalon logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٣ متر مربع

    ١١٣٬٤٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف بسعر مميز للبيع كمبوند زايد ريجنسي

    زايد ريجنسي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٥٢٬٣٥٦ جنيه/متر مربع

  • فالدا فيليدج

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٥٠١٬٧٧٧ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 4 غرفة