عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 28

80,047 عقارات أخرى
  • 13

    فيلا

    ١١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا مميزة مباشرة على لاجون البحر بعرض خاص بالجونة

    Apart Real estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٥٠ متر مربع

    ٤٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    منزل مزدوج

    ٧٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر توين فيلا مباشرة على لاجون البحر في الجونة

    Apart Real estate logo image

    نورث باي, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    4

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٦٢٬٣١٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن ارضى مرتفع بحديقة سوبر لوكس لوكيشن مميز

    Compact Real Estate Company logo image

    المستثمر الصغير, الحي العاشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ١٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس في البوسكو استلام فوري

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٤٧ متر مربع

    ٥٩٬٥١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    ادفع 10% قسط حتى 10 سنين في 178م 3 غرف Harby

    Promax Property Investors logo image

    أشجار هايتس, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٥٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • سفن ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬١٩٦٬٣٥٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بدون فوائد داخل اكتوبر مسلسل 4

    حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لبيع في حي الاشجار علي الواحات ارضي بجاردن

    Genova Investment logo image

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    تاون هاوس

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة! تاون هاوس ريسيل في بالم هيلز التجمع سعر مميز

    Catchers investment logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٧٬٣٦٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في فيليدج ويست تشطيب الترا سوبر لوكس 149

    Genova Investment logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٩ متر مربع

    ٧٠٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    فيلا

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك فيلا بريم لوكيشن في ذا كريست بجوار AUC

    Property  Hills. logo image

    ذا كريست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٧٬٢٧٢ جنيه/متر مربع

  • جازال

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٦٤٣٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Legacy Estates Development
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 4 غرفة

  • 20

    تاون هاوس

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارخص تاون هاوس للبيع في بالم هيلز نيو كايرو 17,50

    Realtors logo image

3

    4

    ٢٠٠ متر مربع

    ٨٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166متر برايم فيو بكمبوند Taj City بسعر خاص

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٩٬١٥٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في راس الحكمة 3 غرف على لاجون قسط10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    مدن أبوظبي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٩٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في راس الحكمة 3 غرف على لاجون قسط10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    راملا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٩٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في راس الحكمة 3 غرف على لاجون قسط10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    ذا مد, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٤٠ متر مربع

    ١٥٢٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • روك وايت

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٣٦٥٬٤٨١ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Rock developments
    القاهرة,هليوبوليس الجديدة,الحي التاسع,روك وايت

    2 - 3 غرفة

  • 9

    فيلا

    ٣٦٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    فيلا للبيع في راس الحكمة 3 غرف على لاجون قسط10سنين

    Egypt Best Properties logo image

    سيزر, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٥٩٬٣٦٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    كورنر بحري مساحه ارض كبيره اوي مودرن باقل سعر

    Spade consultancy logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٢ متر مربع

    ٤٣٬٣٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    تاون هاوس

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس كورنر بموقع مميز، الاستلام خلال بضعة أ

    Roots Development logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ٦٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ١٨٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس في لوكيشن مميز باقل من سعر الماركت سيشور

    سيشور, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    5

    ١٨٢ متر مربع

    ١٠١٬٠٩٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بإطلالة مزدوجة - تشطيب كامل

    Spade consultancy logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع

  • كوين لاند

    السعر عند الإطلاق:

    ٢٬٠٦٦٬٨٥٨ جنيه

    خطة السداد: 10
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,كوين لاند

    استوديو, 1 - 4 غرفة

  • 9

    شقة

    ٩٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة جاهزة للاستلام في ستون ريزيدنس بسعر مميز

    Coldwell Banker- The Blues logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٥٢٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه. ١٥٥م كامب شيزار شارع بورسعيد رئيسي

    Elite Groupe logo image

    كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٧٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في دار مصر – الحي 16 متشطبه بالكامل

    Genova Investment logo image

    دار مصر, الحي السادس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة متشطبة بالتكيفات في DISTRICT5 برايم فيو

    Property  Hills. logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٩٤٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    منزل مزدوج

    ٣٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين فيلا فاخرة في الجونة

    Beltone logo image

    سيان, الجونة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٣٬٠٣٠ جنيه/متر مربع

  • إيست فايل

    السعر عند الإطلاق:

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Sodic
    القاهرة,مدينة المستقبل

    1 - 5 غرفة