عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 24

80,047 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة لامتلاك شقة 200م في حدائق الاهرام بسعر لقطة

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    (بنتهاوس (روف

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس 167 متر + 90 متر رووف, تشيل اوت بارك

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٧١٬٨٥٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    تاون هاوس

    ١٣٬٨٨٥٬١١٨ جنيه

    تاون هاوس بسعر 2023 في كمبوند ريفرز نيو زايد

    ريفرز, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    5

    ١٨٠ متر مربع

    ٧٧٬١٣٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    بوابة النعيم, ريفييرا سيتي, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    حدائق المهندسين, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • زيا بارك ريزيدنس

    السعر عند الإطلاق:

    ٥٬٣٣٦٬٨٠٠ جنيه

    خطط دفع
    الجيزة,الشيخ زايد

    1 - 3 غرفة

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    زايد 2000, الحي الرابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٩٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بنتهاوس تشطيب راقي بفيو مميز بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٧٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نصف مفروش للبيع في ميفيدا بلو فيوز

    Global Marketing Real Estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ١١٢٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٣٥٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس بموقع مميز جدا بالتقسيط في هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٩١٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع فى Palm Hills Cleo سعر 7.193.000!!!

    Realtors logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤١٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • سباير كلوب هيلز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٠٨٠٬٧٦٥ جنيه

    خطة السداد: 1
    المطور العقاري
    Housing and Development Company for Real Estate
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,محور 26 يوليو,كلوب هيلز

    2 - 3 غرفة

  • 10

    تاون هاوس

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس للبيع بسعر لقطة في كمبوند نيوم- 6 اكتوبر

    نيوم اكتوبر, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥١ متر مربع

    ٣٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحديقة 210م كمبوند حي الاشجار بالمطبخ .

    حي الاشجار, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ٨٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر للبيع تاون هاوس بالتقسيط بفيو مميز

    Square Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٢٬٠٥١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٥٨٦٬٩٨٩ جنيه

    شقة 167م متشطبة التكييفات تكملة اقساط - فيلدج ويست

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٦٩٬٣٨٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬١٩٣٬٠٠٠ جنيه

    أرخص شقة للبيع فى Palm Hills Cleo سعر 7.193.000!!!

    Realtors logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٢ متر مربع

    ٤١٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • ويست فيل

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٩١٤٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر

    2 - 3 غرفة

  • 10

    (بنتهاوس (روف

    ٦٬٠٢٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع سكاي لوفت ماونتن فيو آي سيتي – 6 أكتوبر

    Remax Westway logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٣٬٠١٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل تشطيب راقي بالتكييفات ذا ادريس

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فور تشطيب سوبر لوكس في اب تاون

    Spade consultancy logo image

    طريق اب تاون كايرو, الاباجية, حي الخليفة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٩٠٬٣٢٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه بمستويين للبيع في مدينه نصر علي شنزو ابي

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الدكتور اسماعيل وهبي, المنطقة العاشرة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٣٬٤٣٠٬٠٠٠ جنيه

    Luxury Fully Finished Apartment for Sale

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٥ متر مربع

    ١١٤٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • ووتر واي إيست

    السعر عند الإطلاق:

    ٤٬٥٣٠٬٥٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Waterway Developments
    القاهرة,مدينة القاهرة الجديدة,التجمع السادس

    1 - 4 غرفة

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 متر للبيع فى كومباوند الخمايل اكتوبر

    Vida Solutions logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    فيلا

    ١٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل سعر تاون هاوس للبيع استلام قريب بأرقي موقع

    Square Real Estate logo image

    جدار, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٦٥ متر مربع

    ٤٨٬١١٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن في بيراميدز هايتس بالتقسيط علي 9 سنوات

    Property  Hills. logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٩٬٤٠٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 2, الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضى 170م =حديقة 67م موقع مميز وشقة لقطة فقلب زايد

    NABAJ logo image

    جرين ريزيدنس 1, الحي السابع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • كلاود سايد

    السعر عند الإطلاق:

    ٣٬٠٤٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    الجيزة,الشيخ زايد,كمبوندات الشيخ زايد,كلاود سايد

    1 - 3 غرفة