عقارات 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2

81,160 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فندقيه في ارض الجولف مفروش بالكامل سعرر مميز

    Eviča logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٣٣ متر مربع

    ٣٩٬٠٩٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع بسرايات المعادي هاي ديلوكس

    Al Nile Real Estate logo image

    سرايات المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شاليه

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شالية قريب للبحر بالفرش 130م الساحل الشمالي امواج

    Property Hills  One logo image

    أمواج, سيدي عبد الرحمن, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٧٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    تاون هاوس

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس197متر موقع مميز في جون استلام فوري

    I-Move logo image

    چون, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    4

    ١٩٧ متر مربع

    ١١٦٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فاخره وباقل من سعرها دقايق لفندق سفير

    شارع الدقي, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٧٨٧ جنيه/متر مربع

  • فينشي

    السعر عند الإطلاق:

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Misr Italia
    القاهرة,العاصمة الإدارية الجديدة,كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة,فينشي

    3 - 5 غرفة

  • 16

    شاليه

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شاليه 125متر مفروش بالكامل استلام فوري

    I-Move logo image

    ماونتن فيو راس الحكمة, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ١٠٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شاليه

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 122م تشطيب كامل للبيع في جايا صبور سعر لقطة

    جايا, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٦٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    أي فيلا

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اي فيلا جاردن 280متر متشطبة استلام فوري

    I-Move logo image

    ماونتن فيو تشيل اوت بارك, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    تاون هاوس

    ٢١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تاون هاوس ميديل بحري نصف تشطيب في سافير A

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٨١٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    دوبلكس

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أنيق بحديقة خاصة في فيليج جاردنز قطامية

    New Avenue Real Estate logo image

    كمبوند فيلدج جاردن القطامية, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • كالي كوست

    السعر عند الإطلاق:

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطط دفع
    المطور العقاري
    Maven Developments
    الساحل الشمالي,راس الحكمة,كالي كوست

    1 - 3 غرفة

  • 10

    أي فيلا

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اى فيلا روف للبيع في ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٣١٥ متر مربع

    ٦٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيلا كواترو نصف تشطيب استلام فوري في موقع متميز

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٥٥ متر مربع

    ٧٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    أي فيلا

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إيفيلا جاردن من النوع أ - ماونتن فيو هايد بارك

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ٢٧٨ متر مربع

    ٦٦٬٥٤٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    فيلا

    ٣٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا استلام فوري في ليان التجمع الخامس

    Property Hills  One logo image

    ليان ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٣٠٠ متر مربع

    ١٠٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 252 متر في Swan Lake بفيو بحيره

    MD Signature logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٩١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • المونت جلالة مارينا تاورز

    السعر عند الإطلاق:

    ١٠٬٩٧٠٬٧٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Tatweer Misr
    السويس,العين السخنة,المونت جلاله

    استوديو, 1 - 3 غرفة

  • 11

    دوبلكس

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس للبيع 211 م 3غرف في هايد بارك التجمع الخامس

    4C Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١١ متر مربع

    ٥٢٬١٣٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه جاهزة للاستلام للبيع فى كمبوند بلوم فيلدز

    متصدر

    Sonic For Real-Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٠٬٦٣٧ جنيه/متر مربع

  • 3

    أي فيلا

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آي فيلا بحديقة مميزة للبيع | كمبوند ماونتن فيو 1.1

    Global Marketing Real Estate logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٤٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    فيلا

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منزل عائلي مع حديقة في موقع متميز للغاية

    New Avenue Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٨٤٬١٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    دوبلكس

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دوبلكس أرضي كامل التشطيب استلام فوري في غرب الجولف

    New Avenue Real Estate logo image

    غرب الجولف, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٧٨٢ جنيه/متر مربع

  • أو فيوز

    السعر عند الإطلاق:

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 5
    المطور العقاري
    Orascom Development
    الجيزة,مدينة 6 أكتوبر,كمبوندات 6 أكتوبر,أو ويست

    1 - 4 غرفة

  • 13

    تاون هاوس

    ١٩٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر لقطة تاون هاوس ميدل258 م ديستريكت 5 فيو مفتوح

    MD Signature logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٥٨ متر مربع

    ٧٥٬٩٦٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بتشطيب كامل بفيو واجهتين Landscape

    Falcon for Real Estate logo image

    جايد ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 18

    تاون هاوس

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٣ غرف بسعر الكاش فـ التجمع امام فندق JW ماريوت

    Falcon for Real Estate logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٥٬١٨٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شاليه

    ١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه 120م قريب للبحر بسعر خيالي في Sodic Ogami.

    Falcon for Real Estate logo image

    أوجامي, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٢٠ متر مربع

    ١٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 268 متر مفروشة فيو ليك شقتين فقط بالدور

    MD Signature logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٨ متر مربع

    ٨٥٬٨٢٠ جنيه/متر مربع

  • مكادي هايتس

    السعر عند الإطلاق:

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    خطة السداد: 10
    المطور العقاري
    Orascom Development
    محافظة البحر الاحمر,الغردقة,مكادي,مكادي اوراسكوم,مكادي هايتس

    1 - 5 غرفة