شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 998

52,272 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 160م الحي الخامس – الشيخ زايد موقع مميز

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م 3غرف استلام فوري فيو حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٣٥٣٬٨٠٠ جنيه

    شقة ١٩٠ متر ببيتا جرينز المستقبل سيتي

    BETA EGYPT logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٦٥٬٠٢٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 3 حمامات للبيع في لوران - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 لوران - 2 نمرة من البحر

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165م زيزينيا

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 230م الحي التاسع – المجاوره الرابعه

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٠ متر مربع

    ١٨٬٤٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٩٣٥٬٥٠٠ جنيه

    شقة ١٨٢ متر ٣ غرفة في كومبند بيتا ريزيدنيس| حدائق

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٣٬٦٠١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 153م كومباوند أليكس ويست (إستلام فوري)

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٤١٬٨٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    منطقه المسلسلات حدايق اكتوبر المربع الذهبي

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٤٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في شارع النوادي, حدائق اكتوبر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٧٬٤١٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر لشقة 3غرف 175م بأفضل موقع بهايد بارك

    Property Hills Star logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند سراي – يطل علي لاجون مميز

    New Avenue Real Estate logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٤٠٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٢٦٬٢٧٠ جنيه

    افضل سعر لبينتهاوس 187م استلام فورى بتكملة اقساط

    Property Hills Star logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٤٢٬٩٢١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ١٥٠م إستلام فوري- فيو علي النافوره واللاندسكيب

    The Choice For Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٢٢٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 217م كومباوند بالم هيلز الإسكندرية

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ١٠٣٬٧٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق في حدائق اكتوبر مساحات من 155 الي 205 متر

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٦٬١٢٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178م للبيع في كمبوند جامعة القاهرة –

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    كمبوند جامعة القاهرة, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٩٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه3غرف واجهه خارجيه بحري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٨٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م للبيع – الخمائل، الشيخ زايد

    Integrated Realtors Group for Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 27

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 330م كامب شيزار - البحر مباشرة

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٣٣٠ متر مربع

    ٤٨٬٤٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٨٢٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل سعر شقة 3غرف بجاردن في أفضل موقع بدريم لاند

    Property Hills Star logo image

    جنة اكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ١١٬٥٩٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في ماونتن فيو اي سيتي التجمع

    Green Homes Real estate Agency logo image

3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للسكن - فيو مفتوح - حديقة إم في

    The Choice For Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٣٩٩٬٢٠٠ جنيه

    شقة ١٤٩ متر ببيتا ريسيدنس حدائق اكتوبر

    BETA EGYPT logo image

    بيتا ريذيدانس, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٩ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٧ جنيه/متر مربع