شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 885

51,972 عقارات أخرى
  • 9

    شقة

    ٣٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد من درة 3 غرف

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٢٠٬٤٤٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد امام الربوة

    ريوايه, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬١٨٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فاخر بالتكييفات في فورتي ويست سوديك

    Property  Hills. logo image

    فورتي ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 229م بتشطيب فاخر في بيراميدز هايتس , فيو مفتوح

    Property  Hills. logo image

    بيراميدز هايتس, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٩ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الياسمين 1 محور السادات 200 متر

    M.S.K Real Estate logo image

    محور السادات, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٤٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه139م+90م جاردن بمقدم1.6Mفيو مميز قسط

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٩ متر مربع

    ١١٬٧٩٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بB12 التميزL5متشطبه فوري فيو جاردن بمقدم لقطه

    Momentum logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٥٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مجهزة بالكامل للبيع فوري ف سوديك ايستاون

    New Avenue Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٨٢٬٩٢٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192م متشطبة استلام فوري في الشيخ زايد القديمة

    Property Hills Star logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٧٬٢٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فاضيه للبيع في بجاردينيا سيتي علي طريق السويس

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٬٣١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فورى بجوار جامعة النيل

    Roots Development logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٥٬٧٧٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٨٬٢٠٠ جنيه

    شقة للبيع 174 م سموحه (فالوري انطونيادس)

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٤٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بمقدم ٥٪ قسط على ١٠ سنوات في قلب التجمع

    New Avenue Real Estate logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ١٠٩٬٤٦٧ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135م للبيع بمدينتي الترا سوبر لوكس وايد جاردن

    A 2 Z Real Estate logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٥١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع مصطفي كامل - سموحة - حي شرق - الاسكندرية
    1

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 197م سموحة - مصطفى كامل

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    شارع مصطفي كامل, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٧ متر مربع

    ٥٣٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٨١١٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 5% شقه للبيع فيو لاجون في القاهرة الجديدة

    Falcon for Real Estate logo image

    ستون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٩٣ متر مربع

    ١٠٥٬٤٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٥٬٥٢٣٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة بفيو حمام سباحة فى أزاد بجانب AUC

    Property  Hills. logo image

    ازاد, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٣٣٬٢٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق بحديقه خاصه كبيره و مميزه للبيع تطل علي بسينات

    A+ Property logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٧٬٥٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع استراتيجي - ثاني نمرة من التسعين ا

    D COMUNITA RE logo image

    شارع رقم 70, الحي الاول, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٤٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بفيو water feature شقة 3 غرف بحري اقساط 10 سنين

    Falcon for Real Estate logo image

    باتيو كازا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 245 م جليم ( ش مصطفى فهمى )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٤٥ متر مربع

    ٣٥٬٩١٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ١٦٬٧٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بأقل مقدم شقه ريسيل تشطيب راقي بأميز وارقي موقع

    Square real estate logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٩٥٬٢٨٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    آخر شقة بالسعر ده داخل ذا ادريس ايست 160م فيو مميز

    Realtors logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع | جرين سكوير - فيو على الجاردن

    Flag square Real Estate logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة للبيع في Sodic Eastown

    Laucienda For Real Estate logo image

    سوديك ايست, الحي السادس, هليوبوليس الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩١ متر مربع

    ٨٣٬٧٦٩ جنيه/متر مربع