شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 884

51,972 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيراميدز هيلز، تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيراميدز هيلز، تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بيراميدز هيلز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م ارضي بجاردن للبيع في الباتيو سولا الشروق

    Houseology logo image

    الباتيو سولا, الباتيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٢ جنيه

    شقه بB12 التميزL5متشطبه فوري فيو جاردن بااقل مقدم

    Momentum logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٣٥٬٣٤٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م ارضي بجاردن للبيع في الباتيو سولا الشروق

    Houseology logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مشروع 2000 قطعة – التوسعات الشمالية

    Smart-Homes Real Estate logo image

    طريق بوليفارد, الحزام الاخضر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة فندقية متشطبة فى أيون بجانب مول العرب

    Property  Hills. logo image

    ايون, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    4

    ٢٤٦ متر مربع

    ٤٠٬٦٥٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة للبيع في مدينتي B6 مساحة 143م تشطيب فندقي

    MA Ville logo image

    B6, مدينتي, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٧٬٥٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه لليبع في كمبوند مراسم الشيخ زايد

    Crown Stone Realty logo image

    مارفيل نيو زايد, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٦٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل زيد ايست اقل سعر و اقرب استلام باقساط

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٤٨٬١٩٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه للبيع في مدينتي ارضي بجاردن 150م B10

    Etmalek for integrated real estate services logo image

    B10, مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٥٩٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 غرف ريسيل اول استلام زيد ايست التجمع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٦٧٬٤٦٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع موقع مميز في سيراس تشطيب سوبر لوكس 220 م

    VERKKINS logo image

    سيراس, اب تاون كايرو, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٩٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه اقل سعر في مفيدا اول استخدام 190 متر

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٥٢٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه اقل سعر في ميفيدا لوكيشن مميز اول استخدام

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٨٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في بيراميدز هيلز، تشطيب كامل

    RE/MAX Al Mohager logo image

    بالم هيلز أكتوبر, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٧٥٬٤٧١ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 200 م رشدي (ش عبد الحميد العبادي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع عبد الحميد العبادي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٢٬٢٦١٬٢٠٥ جنيه

    استلم فورا شقة130متر بجاردن متشطبة بفيو لاند سكيب

    Property Group logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٧٬٣٩٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٤٢٠٬٠٠٠ جنيه

    إستلم شقة متشطبة فى فيلدج ويست خلف رويال سيتى

    Property  Hills. logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٩ متر مربع

    ٢١٬٥٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في نيركو الشطر الخامس فيو جاردن – دجلة

    Chances Real Estate logo image

    شارع مساكن نيركو, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٥٬٢٩٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه-متشطبه-برايم لوكيشن-بحري-اوبن فيو-اقل سعر

    Spade consultancy logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بقلب الشيخ زايد من درة 3 غرف

    الما, الحي الثاني, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ١٨٬٨٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 155م ارضي بجاردن للبيع في الباتيو سولا الشروق

    Houseology logo image

3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٦٥٬٨٠٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 نوم بجاردن 70 متر تقسيط علي 10 سنوات

    Towers Map logo image

    إيتالا, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي شارع فوزي معاذ غرفه ماستر

    Remax Professional. logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٧٬٨٣٧ جنيه/متر مربع