شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 877

51,972 عقارات أخرى
  • 18

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م مسجلة شهر عقاري ولها حصة في الأرض

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٣١٩٬٠٠٠ جنيه

    – امتلك شقتك في الحي التاني | بيت الوطن

    Feeds logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٢٧٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض قوي شقة 160م بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

    المقصد, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه ومميزه في كمبوند ماونتن فيو اي سيتي

    ABAZA for real estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٧٬٠٥٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كيان – المرحلة الثانية

    Buyerside logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ١٢٥ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م 3 غرف و2 حمام شارع مصدق

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٧٢٬٠٠٠ جنيه

    بسعر لقططه لسرعه البيع شقه ارضي بجاردن فيو بحيره

    S signature logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٤٢٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بافضل سعر شقه 3 غرف استلام فورى في جاليريا

    S signature logo image

    جاليريا مون فالى, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٩ متر مربع

    ٤٦٬٢٢٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٧٬٢٣٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل سعر شقة 3 غرف متشطبة استلام فوري في مفيدا

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٠٬٦٨٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بسعر مميز الأندلس أرضي مرتفع فيو جاردن

    RE/MAX Al Mohager logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٩٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 175م للبيع بمدينتي سوبر لوكس وايد جاردن B3

    مدينتي, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع ارضي بجاردن في دريم لاند 6 اكتوبر

    Citizen Home logo image

    شارع دريم لاند, دريم لاند, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 185م في كليوباترا بالس بجانب لافيستا

    Property  Hills. logo image

    كليوباترا بالاس, الحي الخامس, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٢٬٤٣٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فوري شقة في سوديك بالقرب من بيفرلي - 10سنوات

    Property  Hills. logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٤٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١١٬٧٥١٬٥٧٠ جنيه

    شقة 3 غرف نوم متشطبة بالكامل بإطلالة على لاندسكيب

    Element Estate logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٧٠٬٧٩٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٠٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في ماونتن فيو 1.1 – تقسيط

    New Capital Home. logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام شقة متشطبة بالكامل في بيتا جرين المستقبل

    Property  Hills. logo image

    بيتا جرينز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٣٣ متر مربع

    ٥٦٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة واستلام فوري في كمبوند المقصد العاصمة

    Houseology logo image

3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٦٠٩٬٦٠٠ جنيه

    شقة للبيع 216 م سموحة (فالوري أنطونيادس) - 6,609,6

    RE/MAX Avalon logo image

    فالوري انطونيادس, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٣٠٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالكامل بحرى في فيو على مساحات خضراء

    New Avenue Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٦٤٬١٠٢ جنيه/متر مربع