شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 879

51,972 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لمحبين الاستلام الفوري شقة لقطة في النرجس الجديدة

    Smart Location Group logo image

    اي انجل سيتي مول, النرجس الجديدة, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق فاخرة في أزها زايد بتقسيط 10 سنين ومقدم 5%

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٨٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مفيدا لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٨٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في اب تاون لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٨٥٬٢٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ارضي + جاردا 165م استلام فوري في الباتيو7 بجانبAUC

    Property  Hills. logo image

    الباتيو 7, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٣٬٠٤٨٬٤٤٠ جنيه

    شقة استلام فوري في كايرو فستيفال متشطبه + تكييفات

    Egypt Best Properties logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة قوية شقة للبيع بالم هيلز القاهرة الجديدة

    Premier Property logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٥٬١٢١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه علي 7 سنوات اقساط بمراكز ديستركت 5

    Egypt Best Properties logo image

    ديستريكت 5, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٩٤٬٧٣٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في O West فيو مميز جدا بالتقسيط

    Byout Misr Property Consultancy logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أحلامك في سعاده بمقدم 5% وعلى 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع في ميفيدا بموقع مميز

    Picky Properties logo image

3

    3

    ٣٢٩ متر مربع

    ٩١٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مفيدا لوكيشن مميز استلام فوري .

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع ١٨٠م مصدق الدقي

    Royal Home logo image

    شارع مصدق, الدقي, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لسرعه البيع شقه 25 متر خطوات من حديقه الطفل

    شارع معز الدوله, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٤٩٩٬٩٠٠ جنيه

    فرصة قوية في ذا أدريس إيست – شقة جاهزة بمقدم مميز

    Point Mark For Real Estate logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في أزها زايد بمقدم بسيط 5% فقط

    Egypt Best Properties logo image

    سولانا, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه سيلفر بالم بجوار واترواى بفيو على حمام السباحة

    New Avenue Real Estate logo image

    سيلفر بالم, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٦٥٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بموقع متميز بالمعادي دجلة

    Home Realtors logo image

    شارع 212, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٥٨٬٨٢٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق جاهزة في مشروع سعاده وتقسيط حتى 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٩٬٥٠٤٬٨١٥ جنيه

    شقة متشطبه للبيع في كايرو فستيفال قسط حتي 4.5 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٩٧٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    لفترة محدودة شقة متشطبة 5% مقدم قسط 10 سنوات

    Egypt Best Properties logo image

    باتيو الزهراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٦٩١٬٥٥٠ جنيه

    شقة للبيع 145م سموحة - كومباوند مروج

    شقتي للتسويق العقاري و ادارة المشروعات logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٣٬٠٤٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات متشطبة في سعاده وتقسيط طويل 10 سنين

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٨٢٬٢٣٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري للبيع من مراكز علي 7 سنين قسط

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٠٬٤٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع دجلة المعادي,

    Brokerage Hub logo image

    ميدان دجله, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٩٬٤٧٣ جنيه/متر مربع