شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 861

51,972 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٠٬٢٢٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقه 3غرف متشطبه بالتكيفات في اتيكا+قسط10سنين

    Roots Real Estate logo image

    اتيكا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة سوبر لوكس للبيع بعمارات الاندلس١ التجمع الخامس

    El Hady Real Estate Investment logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٨٬٥٢٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في هايد بارك بارك كورنر موقع مميز

    KAMF logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٦ متر مربع

    ٦٧٬٩٦١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٨٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي مرحلة ايلان 131م بجاردن 161م

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٣١ متر مربع

    ٥٢٬٥٤٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٢٤٣م شقة ميفيدا كريسنت الدور الثاني بسعر ٢٩.٥م

    Egypt Best Properties logo image

    ميفيدا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١٢١٬٣٩٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا كريسنت ميدل للبيع الدور الأول بسعر ٢٩م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ١١٩٬٣٤١ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ميفيدا كريسنت كورنر بسعر ٣٠ مليون الدور الرابع

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣١ متر مربع

    ١٢٩٬٨٧٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3نوم بالتجمع دقايق من هايد بارك بمقدم10%فقط

    Roots Real Estate logo image

    مدن جولف تاون, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٥٧٬٢٤١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه فيولاندسكيب للبيع بالمطبخ والتكيفات في MVHP

    Fortune Real Estate logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٧٤ متر مربع

    ٥٦٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٨٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي متشطبة بحديقة فيو لاندسكيب في فيليت

    New Avenue Real Estate logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٧٥ متر مربع

    ١٠٣٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع اميز ارضي بجاردن في كمبوند الخمايل بافضل سعر

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٧٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 150م ارضي بجنينة فيو جاردن دقايق لمدينتي تقسيط

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الرابعة, المنطقة الخامسة, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    باقل اجمالي شقة مميزة متشطبة -استلام فوري

    Emtdad Real Estate logo image

    الياسمين, الحي الرابع عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند الخمايل مرحله الهضبه بالفرش

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٥٥٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى بحديقة كبيرة سعر مميز جاهزه بالتكيفات

    New Avenue Real Estate logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٧٦٬٤٣٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٣٣م كورنر في ميفيدا كريسنت الدور الأول ٢٨.٥م

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٣٣ متر مربع

    ١٢٢٬٣١٧ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٣٬٣٠٠٬٨٠٦ جنيه

    شقة للبيع استلام فوري متشطبة بالكامل بالتكييفات

    Green Homes Real estate Agency logo image

    فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ١٠٨٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه / للبيع / المعادي

    ERA Real Estate Egypt logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في مدينتي – B12 – مساحة 116 متر دور ثالث

    Darak Madinaty logo image

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٦ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة للبيع – كمبوند رامبلاس

    New Avenue Real Estate logo image

    رامبلاس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٨٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٤٧٥٬٠٠٠ جنيه

    150م جانبى خلفى دوراول المنطقة الاولى بجوار كارفور

    بيتي للمقاولات logo image

    المجاورة الاولي, المنطقة الاولي, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بسوديك إيستاون التجمع الخامس موقع مميز

    Masar Real Estate logo image

    ايستاون, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٠٢٬٥٦٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن للبيع في فيفث سكوير

    Treasure Real estate logo image

3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٢٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاخرة متشطبة بالكامل 3 غرف - مارينا ريزيدنس

    New Avenue Real Estate logo image

    المونت جلاله, العين السخنة, السويس

    3

    3

    ١٣٥ متر مربع

    ٩٧٬٩٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بسعر تجاري شقه للبيع نص تشطيب في كمبوند الخمايل

    Genova Investment logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع