شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 857

51,972 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ٤٬٢٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 178م ارضى بجاردن 90م خطوات من ال 90 الشمالى

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٣٬٩٨٨ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زد الشيخ زايد بإطلالة على الجاردن والبارك.

    Egypt Best Properties logo image

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦١ متر مربع

    ٦٢٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل فيو كوميونيتى هاب تاون مستقبل سيتى

    Gaby's Homes logo image

    هاب تاون, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بأقل من سعر الماركت في اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

    ايلان سراي, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند إيزولا شيراتون مصر الجديدة

    Bond & Key logo image

    ايزولا شيراتون, شارع الصعقه, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٦٣٬٠٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فوري باقل مقدم

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣١٬٠٧٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقه غرفتين متشطب استلام فوري باقساط في زيد

    Egypt Best Properties logo image

    زيد إيست, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع بأقل من سعر الماركت في اميز لوكيشن

    Egypt Best Properties logo image

3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٩٬٢١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٣٢٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 170 في السياحية امام نادي النادي مباشرة

    متصدر

    MADAEN GROUP logo image

    المنطقة السياحية الرابعة, المنطقة السياحية, الحي المتميز, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٩٬٦٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬١١٥٬٦٠٠ جنيه

    شقة 3غرف ريسيل بجاردن بأميز لوكيشن ع تسعين الجنوبي

    Summit Real Estate logo image

    جاردن ريزدنس, هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٥٬٥٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو غير مجروح استلام خلال شهرين وأقساط حتى 6 سنوات

    Gaby's Homes logo image

    مون ريزيدنس, فيفث سكوير, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٧٦٬١٩٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عرض لفتره شقه غرفتين استلام فوري في زيد سعر قديم!

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥١٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اوويست تولوا بنتهاوس للبيع ريسيل باحسن سعر

    Home Select for real estate logo image

    كارمل, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    4

    ٢٥٢ متر مربع

    ٧٠٬٦٣٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٥٣٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في كمبوند ذا كابيتال واي

    Bond & Key logo image

    ذا كابيتال واي, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٦ متر مربع

    ٤٤٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٠٤٨٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كمبوند فيوري طريق الواحات مقدم10%تقسيط10

    Vida Solutions logo image

    طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٧ متر مربع

    ٢٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٩٬٣٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كاملة التشطيب للبيع في كمبوند كابيتال واي

    Bond & Key logo image

3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٤٤٬١٩٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في زد الشيخ زايد بإطلالة على الجاردن والبارك.

    Egypt Best Properties logo image

3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٧٩٬٢٦٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٠٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي شارع بعرض 35 م و جانبي علي النادي

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٩٬٧٥١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك منزلك في قلب زايد بجوار سوديك

    Egypt Best Properties logo image

    فيلدج ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٨٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 140م متشطبه في ذا هيلدج زايد تقسيط 10 سنين

    Vida Solutions logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة دور أرضي للبيع في بيت الوطن - الحي الرابع

    Bond & Key logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٢٬٥٣٥٬٥٠٦ جنيه

    شقة للبيع في كمبوند ماونتن فيو آي سيتي نيو كايرو

    Bond & Key logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٠ متر مربع

    ٧٣٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١١٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بحديقة للبيع في بالم هيلز نيو كايرو

    Akar Town Real Estate logo image

    بالم هيلز نيو كايرو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٦٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل استلام فوري 176م 3غرف في بادية بالم هيلز

    Allocate Real Estate logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اميزشقةالمرحلةالرابعةتشطيبات الترا سوبر لوكس

    Start Homes Madinaty logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٢٬١٧٣ جنيه/متر مربع