شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 801

51,478 عقارات أخرى
  • 10

    شقة

    ١٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم شقتك بفيو لاند سكيب بخصم مميز في قلب التجمع

    Falcon for Real Estate logo image

    كريك تاون, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٧٬٨٧٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الأهرام البوابة الرابعة 120م اول سكن

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ِشقه جاهزه للمعاينه متشطبه بالكامل امامAUCب90AVENU

    Falcon for Real Estate logo image

    90 افينيو, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 24

    شقة

    ١٩٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 208م الترا مودرن فيو مفتوح برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    كايرو فيستيفال سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٨ متر مربع

    ٩٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 3غرف استلام قريب في احسن موقع قلب زد

    بارك سايد ريزيدنس, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ٣ غرف ارضى بحرى تطل على حديقة متشطبة و مفروشة

    New Avenue Real Estate logo image

    شارع يوسف السباعي, الرحاب المرحلة الأولى, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢١ متر مربع

    ٦٤٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    اقل مقدم لشقة 3غرف استلام قريب في احسن موقع قلب زد

    فيلدج فيوز, أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٧٢٬٠٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضي بجاردن بسعر لقطه فى التجمع بااقساط 10سنين

    Roots Real Estate logo image

    ذا ايكون ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٣١٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في دجله لاند مارك في مدينه نصر 3 غرف

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٤ متر مربع

    ٢٠٬٧٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مسلسل 2 قطعه 317 مساحه 180 متر فيو مفتوح ع الخدمات

    أجياد جاردن سيتي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ١٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 125 م سيدي بشر (ش علي هيبه)

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٤٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فيو مباشر على مساحات خضراء في البنفسج

    New Avenue Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣١٬١٧٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٤٬٥٧٧٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل 3نوم للبيع بالتقسيط في ليك فيو ريزيدنس

    Green Homes Real estate Agency logo image

    لايك فيو ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨١ متر مربع

    ٨٠٬٥٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٦٤٧٬٩٠٤ جنيه

    شقه 3 غرف بجاردن جاهزه للمعيشه بجوار الAUC

    Falcon for Real Estate logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٢٩٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه +جاردن امامAUC بقلب التجمع بكمبوند 90 افنيو

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٨٢٬٣٥٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بدون مقدم استلم فورا شقة 135م فى البوسكو بالعاصمة

    Roots Real Estate logo image

    ال بوسكو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٣١٬٨٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧١٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا تاون بالعبور 155متر

    Emak Realestate logo image

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٥٥ متر مربع

    ٢٣٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس استلام فوري مقدم و اقساط

    New Avenue Real Estate logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧١ متر مربع

    ٦١٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 200م - تشطيب كامل - برايم لوكيشن

    Brick Real Estate logo image

    البنفسج 2, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 252 متر في Swan Lake بفيو بحيره

    MD Signature logo image

    سوان ليك ريزيدنس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٥٢ متر مربع

    ٩١٬٢٦٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٦١٠٬٢٥٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند sky view2 الشيخ زايد سعر مميز

    Landpeak Real Estate inv & Marketing logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٤٠٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3غرف فيومفتوح متشطبة بمطبخ للبيع ف الرحاب

    New Avenue Real Estate logo image

    امتداد الرحاب, الرحاب, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٥٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 145م في التوسعات الشماليه بتقسيط ع24 شهر

    MADAEN GROUP logo image

    الحي 300, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢١٬٢١٩٬٥١٨ جنيه

    فيو مباشر علي ملاهي Zed شقة في برج Y استلام فوري

    أبراج زيد, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١٢٩٬٣٨٧ جنيه/متر مربع