شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2068

51,967 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    سيدى بشر شارع على هيبة خطوة من خالد ابن الوليد

    B-connect Real Estate logo image

    شارع على هيبة, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ١٧٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 145م ارضى بحديقة بالهضبة الوسطى المقطم

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة الوسطي, المقطم, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٣٬٧٩٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كامب شيزار شارع بورسعيد

    B-connect Real Estate logo image

    شارع بورسعيد, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 215 متر - لــوران - شــارع أبو قيــر

    Jewar Real Estate. logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بافضل عمارات الزمالك شقة شديدة الفخامه الرقى

    ElGammal real estate logo image

    شارع الجبلايه, الزمالك, القاهرة

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ١٦١٬٢٩٠ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة في الحي الخامس مساحة165م دور ارضي مرتفع

    الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٣٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م لوران ش عبد السلام عارف

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع عبد السلام عارف, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق الأهرام واجهه بحرية

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٧٬٦٥٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بحدايق الاهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٨٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١١٬٩٧٨٬٩٥٥ جنيه

    شقة للبيع 212 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٢ متر مربع

    ٥٦٬٥٠٤ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سبورتينج علي ترام مباشر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع عمر لطفي, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب كامل تقسيط بالعاشر من رمضان

    عقارية للتنمية العمرانية logo image

    مدينة العاشر من رمضان, الشرقية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١١٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 131 م سموحة (بجوار جرين تاورز)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣١ متر مربع

    ٢٩٬٧٧٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    مساكن الظباط مصطفي كامل

    B-connect Real Estate logo image

    شارع المعسكر الرومانى, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سيدي بشر شارع العيسوي مباشر

    B-connect Real Estate logo image

    شارع محمود العيسوي, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٠٬٨٣٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    جليم شارع مصطفى فهمى - خطوة من شارع ابوقير

    B-connect Real Estate logo image

    شارع مصطفي فهمي, جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٢٤٬٣٢٤ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 125 متر - ميامـــي - مباشر على المترو

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع ملك حفني, ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ١٨٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة ( فالوري النقل والهندسة )

    JMG logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 3

    شقة

    ٥٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في أبو زهرة ( العمارات المنفصلة )

    JMG logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٣٢٬٩١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة ارضي بحديقةبيفرلي هيلزمرحلة2م180حديقة180

    بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٤٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع في ماونتن فيو اي سيتي 170م

    Bond & Key logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٣٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة للبيع واجهه أمامية بحدائق الأهرام

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٥٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع كاش بقلب مدينتي B6 فيو جاردن ترى الفيلات

    مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٠٣ متر مربع

    ٤٣٬٦٨٩ جنيه/متر مربع