شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2059

51,967 عقارات أخرى
  • 6

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيت الوطن الحي الخامس

    Q VISION logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في كليوباترا

    New Home for Realestate logo image

    طريق الجيش, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢١٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في سموحة ( كمباوند سكاي لاين )

    JMG logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مكان مميز جدا في زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    مدينة المعراج, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٨٧٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع (داون تاون - العلمين الجديدة) 178 م

    RE/MAX Avalon logo image

    الداون تاون, مدينة العلمين الجديدة, العلمين, الساحل الشمالي

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٤٬٢٢٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 216 م ميامي ( ش محمد عوض )

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ٢١٦ متر مربع

    ١٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبة واجهه 165 متر شارع الضغط العالي

    El Marwa For Real Estate logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ١٢٬٧٢٧ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى مايوركا - الساحل الشمالى

    I-Property logo image

    مايوركا, قسم برج العرب, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بعين شمس بالقرب من نادي الشمس

    Remax Style logo image

    شارع مصطفي حافظ, مصطفي حافظ, عين شمس, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 177 م سموحة (سكاي لاين)

    RE/MAX Avalon logo image

    كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٢٬٣٧٢ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م لوران

    RE/MAX Avalon logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٨٬٤٦١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180 م ميامي ( ش اسكندر أبراهيم )

    RE/MAX Avalon logo image

    ميامي, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ١٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة علي النيل في شارع عبد العزيز ال سعود المنيل

    AMAN For Real Estate logo image

    شارع عبد العزيز ال سعود, المنيل, حي المنيل, القاهرة

    3

    2

    ٢٧٥ متر مربع

    ٦٣٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١١٬٥٠٢٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك 213 م بمطلات مفتوحة علي النادي

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    ميدان سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٣ متر مربع

    ٥٤٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - العصافرة

    New Home for Realestate logo image

    شارع سوق العصافره, العصافرة قبلي, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٨٬٦١١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 135م كفره عبده شارع معروف الصرافي

    B-connect Real Estate logo image

    شارع معروف الرصافي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٩٬٦٢٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 174م نصف تشطيب للبيع بحرى فى الخمائل دور اول

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ١٩٬٢٥٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقق ثلاث غرف نوم باطلالة على البحر للبيع، مكادي هايتس، المرحلة الثانية

    Home Vacation logo image

    مكادي اوراسكوم, مكادي, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    3

    ١٠٥ متر مربع

    ٦١٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى الشطر الثالث زهراء المعادى

    Q VISION logo image

    الشطر الثالث, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130 م المعمورة الشاطئ (خطوات من البحر)

    RE/MAX Avalon logo image

    كورنيش المعمورة, المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع - كليوباترا

    New Home for Realestate logo image

    شارع الجمال, كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٧٥٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة تشطيب فندقي للبيع في المهندسين

    Happy House Real Estate logo image

    شارع سوريا, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٤٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 130م سابا باشا خلف السفارة الروسية

    B-connect Real Estate logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 140 م لوران (ش شعراوي)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٩٬٢٨٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    موقع مميز جدا تطل علي مساحات خضراء تاج سلطان

    Home Destination logo image

    تاج سلطان, الطريق الدائري, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٥٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع