شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2055

51,967 عقارات أخرى
  • 20

    شقة

    ٢٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيتشو امريكان سيتي

    Q VISION logo image

    شارع الخمسين, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٦٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 150م جناكليس شارع المرسلين الأمريكان

    B-connect Real Estate logo image

    شارع المراسلين الأمريكان, جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ١٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٨٣١٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - دي باي، تطوير مصر، الساحل الشمالي

    Real Vision logo image

    دي-باي, قسم الضبعة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 125 م سبورتنج ( اول نمره من ش ابوقير )

    RE/MAX Avalon logo image

    سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في ( كمباوند اليكس ويست )

    JMG logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٩٬٣٢٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في ( كمباوند اليكس ويست )

    JMG logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٣٥٬٤٨٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    توين هاوس ريسيل للبيع في كمباوند ( اليكس ويست )

    JMG logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ٣٥٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع تقسيط علي ٧ سنوات بكمبوند معادي فيو

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل تكمله اقساط بكمبوند معادي فيو

    The Icon Real Estate logo image

    معادى فيو, كمبوندات الشروق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٩٤ متر مربع

    ٢٧٬٥٧٧ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 110 متر - سيدى بشر- شارع مسجد سيدي بشر

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع مسجد سيدي بشر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ٢٣٬١٨١ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في سموحة ( كمباوند سكاي لاين )

    JMG logo image

    شارع محمد انور السادات او طريق 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع ارضى بحديقة متشطبة الترا كمبوند الخمايل

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٤١٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في كمباوند ( اليكس ويست )

    JMG logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٢٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 205 م سان استيفانو (خطوات من الترام)

    RE/MAX Avalon logo image

    سان ستيفانو, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٦٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 158م مميزة بأفضل سعر في صواري بخدمات متكاملة

    Inspire Homes logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٠٬٤٤٣٬٠٠٠ جنيه

    أقل مقدم و تقسيط علي 6 سنوات - فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٥٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع فالوري سموحة (شارع النقل والهندسة)

    JMG logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٣٤٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٢١٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٧ م نصف تشطيب للبيع بكمبوند هاي سيتي بالعبور

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شاليه للبيع - سولت، تطوير مصر، الساحل الشمالي

    Real Vision logo image

    سالت, راس الحكمة, الساحل الشمالي

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 5

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة( Resale ) كمباوند صواري المصريه السعودية

    B-connect Real Estate logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٤٬٦٣٢ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٨٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ٢٠٧ م تشطيب فندقي للبيع قسط بكمبوند هاي سيتي

    The Icon Real Estate logo image

    هاي سيتي, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٧٣٢٬٠٠٠ جنيه

    شقة ثلاثة غرف للبيع في كومباوند بالتقسيط استلام فو

    SAMA Real Estate Investment logo image

    الغردقة هب, منطقة الانتركونتننتال, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٠٤ متر مربع

    ٤٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في ( صواري السعودية المصرية )

    JMG logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٨ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة ( جراند فيو )

    JMG logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٤٬٦١٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٩٧٨٬٩٣٢ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل في ( صواري السعودية المصرية )

    JMG logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٣٬٧٧٩ جنيه/متر مربع