شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 2054

51,967 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م فلمنج خطوات من الترام

    B-connect Real Estate logo image

    شارع الفتح, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة فيو مفتوح مباني حديثة

    Remax Professional. logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٩٢ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي النادي بتسهيلات على 6سنين

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٤٢٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه لقطه بكمبوند وان قطاميه متشطبه سوبر لوكس

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٥٬٧٥٧ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٣٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في او ويست - 6 اكتوبر تولوة

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 177 متر للبيع في الهضبة الخمائل استلام فورى

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٧ متر مربع

    ٣٠٬٢٢٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع الترا سوبر لوكس 3 غرف حدائق اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٢٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م سيدي بشر

    RE/MAX Avalon logo image

    سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٢٬٩١٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه للبيع بكمبوند بمدينة بدر القاهره 3 غرف

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ٨٠ متر مربع

    ١١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 290 م كفر عبده - ( برج براند )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع السيدة سكينة إبنت الحسين, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    4

    ٢٩٠ متر مربع

    ٤٤٬٨٢٧ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع فى جراند سيتى زهراء المعادى

    Q VISION logo image

    جراند سيتي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ٢١٠ متر مربع

    ١٩٬٠٤٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٩١٤٬٣٠٠ جنيه

    ادفع 5%و قسط 8 سنوات وحدة بـ اليكس ويست فيو مفتوح

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥١٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • شقة - 3 غرف نوم - 2 حمامات للبيع في شارع احمد ماهر - المنصورة - الدقهلية
    1

    شقة

    ٣٬٦٣٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ١٦٥م للبيع افضل مواقع تقسيم خطاب

    شارع احمد ماهر, المنصورة, الدقهلية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 120م خلفي علي فيلا جنب البوابة تقسيط 36 شهر

    Miami Life Real Estate logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٢٠ متر مربع

    ١٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٦٩٤٬٩٨٠ جنيه

    امتلك وحدة 187م بمقدم 5% واقساط حتى 6 سنوات

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    ذا وان, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٧ متر مربع

    ٦٢٬٥٤٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع فى كمبوند قطاميه جيت

    MRG Real Estate logo image

    قطامية جيت, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    اكبر مساحة ب اقل سعر في صواري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٥ متر مربع

    ٣٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع وحدة ريسيل - صواري ( السعودية المصرية )

    JMG logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٢٬٦٠٨ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أستلم شقة 110م بالتقسيط علي 36 شهر حدائق الاهرام

    ابراج العقارية logo image

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٧٣٩٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 218م مباشر علي محور المحمودية

    Inspire Homes logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٨ متر مربع

    ٣٥٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في او ويست - 6 اكتوبر تولوة

    Real Vision logo image

    أو ويست, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٤١٬٠٢٥ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في مديته نصر بجوار حي الوحه ومحورالمشير

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ١٧٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 185 م سموحة (شارع فوزي معاذ) عمارة براند

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٥١٬٣٥١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٦٬٣٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220م بالتقسيط فيو حديقةمسجد بلال وشارع 9

    Adwar For Real Estate logo image

    الهضبة العليا, المقطم, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٨١٨ جنيه/متر مربع

  • 23

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    280 م (170م + 110م تراس ) كامب شيزار ( ش تانيس )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع زكريا غنيم, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع