شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1971

52,363 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 277م سموحة (شارع فوزي معاذ) عمارة براند.

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٧٧ متر مربع

    ٤٦٬٩٣١ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 148متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٢٣٬٦٤٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٧٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك وحدتك في أرقى مواقع سموحة

    JMG logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧١ متر مربع

    ٤٢٬٩٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135 متر تشطيب سوبر لوكس علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165 م الترا سوبر لوكس للبيع فيو لاند سكيب دور1

    El Marwa For Real Estate logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شق156متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه143م 3غرف استلام فوري فيو الجامعه الصينيه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الفيلات -مساحه ١٧٠م تشطيب سوبر لوكس

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٩٬٤١١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى لوران شارع ابوقير مباشرة

    RCR for real estate logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٢٤٠ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 168متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر تشطيب كامل

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بجاردن للبيع موقع مميز في جولز

    Blocks logo image

    جولز, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٨ متر مربع

    ٦٩٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٩٩٩٬٠٠٠ جنيه

    أستلم فورى بالتقسيط بتطل علي لاجونز

    New Home for Real Estate logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ١٥٬٢٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٢٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة مميزه جداا في ويستريدج (نيو جيزه) .

    الافين للتسويق العقاري logo image

    نيو جيزة, طريق مصر اسكندرية الصحراوي, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٩٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    3 bedroom apartment for sale in Aqua Palms Resort

    My Real Estate logo image

    اكوا بالمز ريزورت, منتجعات الغردقة, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    2

    ٨٥ متر مربع

    ٤١٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Address Home استلام خلال سنة

    Baytak. logo image

    شارع النوادي, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٢٣ متر مربع

    ٢٤٬٣٩٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200 متر في اميز مشروع علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع كمبوند Address Home بجوار جامعة زويل

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٧٬٥٣٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة أرضي بجاردن مميزة داخل كمبوند Uptown

    Baytak. logo image

    اب تاون اكتوبر الجديدة, مدينة أكتوبر الجديدة, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ١٨٬٢٣٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٧٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في ستانلي تصلح سكني أو أداري-مسجد الهداي

    B-connect Real Estate logo image

    ستانلي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٢ متر مربع

    ٣٩٬١٠٨ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى لوران على البحر مباشرة

    RCR for real estate logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٥١٬٢٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ريسيل للبيع ماونتن فيو اكتوبر

    MRG Real Estate logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٤٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٤٩٦٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بمروج الغنيمي – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في بيفرلي هيلز المرحلة الأولى -سوديك .

    الافين للتسويق العقاري logo image

    سوديك ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٤٠ متر مربع

    ٤٩٬١٦٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٩٬١١٤٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة بمروج الغنيمي – موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٤٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام خلال سنة بتسهيلات على 3 سنوات

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٣٩٬٤٠٢ جنيه/متر مربع