شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1975

52,363 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ١٩٬١١٠٬٤٠٠ جنيه

    شقة مباشر من فريق اعادة البيع - سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ١٩٦ متر مربع

    ٩٧٬٥٠٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بسعر لقطه -توسعات شرقية كمبوند كلوب هيلز

    Property Hills Star logo image

    كلوب هيلز, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٢٥٬٣٦٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الايطالي زهراء المعادي

    Q VISION logo image

    كمبوند الحي الإيطالي, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 3 غرف فيو مميز ف سراي المستقبل

    Closer logo image

    إيسي ريزيدنس, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٥١ متر مربع

    ٣٤٬١٠٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٨٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 129 متر بجاردن 94 متر فى كمبوند Okardia

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬١٩٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٩٤٦٬٥٠٠ جنيه

    دوبلكس 225 متر بجاردن 44 متر بفيو رائع

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    أرضي بجاردن فيو رائع سوبر لوكس بالمطبخ و تكييفات

    Compact Real Estate Company logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٦٬٧٥٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة لقطة 125 متر دور متكرر تانى او تالت

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٣٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152 متر بجاردن 35 متر بفيو رائع كمبوند Okardia

    بيت الوطن, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٧٬٢٠٣ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقةفاخرة205م كمبوند بيتا جرينز حدائق اكتوبر

    Origin Real Estate logo image

    بيتا جرينز, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٠٤٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في Address Home – حدائق أكتوبر طريق زويل

    Baytak. logo image

    روك ايدن, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٨٬٩٤٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبة بسعر لقطة فى الحى الثامن الشيخ زايد

    CBE New Homes logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٥٬١٣٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 110 متر استلام فورى جاردينيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢١٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٬٥٥٧٬٠٠٠ جنيه

    شقتك بحديقخ خاصه علي طريق السويس في الحي المتمز

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬٥٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٥٨٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر على طريق الاسماعلية

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ١٠٬٦٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع جسر السويس بجوار مترو النزهه

    Sky Iconic Real Estate logo image

    شارع جسر السويس, النزهه الجديدة, النزهة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ١٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التوسعات الشماليه كمبوند الصفوة ١٣٠م

    Jedar Real Estate logo image

    التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 141 متر بسعر مميز وفيو رائع

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٤١ متر مربع

    ٢٥٬١٧٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 90م كليوباترا ( خطوات من البحر )

    Inspire Homes logo image

    كليوباترا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ٩٠ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في التجمع بيت الوطن

    Q VISION logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ١٥٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 230م , طريق الحرية , رشدي ,

    Wealth Platinum logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٬٥٠٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمتميز بدر بجوار منطقة الخدمات

    Arab City Group ( ACG ) logo image

    الحي المتميز, مدينة بدر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١١٬١٤٨ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن للبيع بسعر لقطه فى قلب نيو زايدويست فيو

    Property Hills Star logo image

    ويست فيو ريزيدينس, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 175 متر فى اجمل كمبوند جاردينيا 2

    جاردينيا العبور, الحي الثالث, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فورى فى كمبوند صن كابيتال 6 اكتوب

    Property Hills Star logo image

    صن كابيتال, طريق الفيوم الصحراوى, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٧٣ متر مربع

    ١٤٬٤٥٠ جنيه/متر مربع