شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1967

52,363 عقارات أخرى
  • 16

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م مصطفى كامل ( أمام كيروسيز مول )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    نفق مصطفى كامل, مصطفي كامل, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بزهراء المعادي 110 بتقسيم دجله فيو مميز

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١١٠ متر مربع

    ٢٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في دجلة فيو متشطبة على حمام السباحة

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢١٠ متر مربع

    ٢٢٬٣٨٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٥٬٤٣٥٬٢٠٠ جنيه

    شقة مباشرة من فريق إعادة بيع سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٧٣٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 155 م سموحة الجديدة ( كمبوند الرواد )

    Next Estate logo image

    سموحة الجديدة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٩٣٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٤٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 130م بزهراء المعادي شركه اليوسف فيو مميز

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٢٦٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    Your apartment in Crystal Plaza on Maadi Ring Road

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل للبيع في كمبوند دجلة فيو مساحة مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

    دجلة فيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٧٬٢٦٣٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع استلام فورى موقع مميز فى جرين سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    جرين سكوير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٢٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 178 متر في لوران كومباوند كيروسيز

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع الاقبال, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٨ متر مربع

    ٣٣٬١٤٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 192م ناصية بانوراما بمقدم 25% وقسط على 54 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٢ متر مربع

    ٢٣٬٩٥٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 152م بالنورث هاوس بمقدم 25% والباقى على 60 شهر

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٥٬٤٩٣ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٨٣١٬٠٠٠ جنيه

    شقه 129 متر تكملة اقساط ريسيل 3 غرف استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٩ متر مربع

    ٢١٬٩٤٥ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الحي الثامن الشيخ زايد

    نوفاتيرا للتسويق العقاري logo image

    الحي الثامن, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ارضى استلام فورى سعر مميز فى لافينير

    Al Ahly Sabbour logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٣ متر مربع

    ٢٨٬٢٥١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٢٬٥٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 135متر تكملة اقساط ريسيل 3 غرف استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٩٬١١١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع بتقسيم دجله 143 م بجوار نادي وادي دجله

    AL YOUSEF REAL ESTATE logo image

    زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٣ متر مربع

    ٢٥٬٥٢٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقة متشطبة بالكامل استلام فوري بالتجمع

    اشتري بيتك logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٤٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة جاهزة للسكن بجوار مدينتي عالمفتاح

    Remax The Address logo image

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٧٬٨١٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156متر في لوكيشين مميزفي مدينه نصر استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ريسيل في كمبوند دجلة لاند مارك مدينة نصر مميز

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ٢٢٬٤٣٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 121متر في لوكيشين مميز في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢١ متر مربع

    ٢٣٬١٤٠ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بحدائق اكتوبر 157م 3 غرف اول طريق زويل

    MRG Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٠٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120م سيدي بشر خطوات من ش جمال عبد الناصر

    Next Estate logo image

    طريق الزعيم جمال عبد الناصر, سيدي بشر, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقـــة 195 متر في لــــوران في ڤيو تــرام

    Jewar Real Estate. logo image

    شارع شعراوي, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٢٬٣٠٧ جنيه/متر مربع