شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1968

52,363 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٦٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م للبيع بكمبوند لايف بالتجمع الخامس

    إيزي لايف, المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٠٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    مرخصة فيو مفتوح علي نادى النصر

    Remax Professional. logo image

    كوبرى 14 مايو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٧٬٠٣٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156 متر في اميز لوكيشين في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 162 متر نص تشطيب في اميز مشروع في مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ١٩٬٧٥٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    وحدات باقل سعر فى العاصمه الاداريه على 10 سنين

    MRG Real Estate logo image

    R8, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٧ متر مربع

    ٢٦٬٥٣٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٩٬٩٥٢٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات في السداد علي 4 سنوات تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٦ متر مربع

    ٥٦٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م 3غرف استلام فوري شامل الصيانه والجراج

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٨٬٩١٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البحر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٧ متر مربع

    ٣٨٬٢١٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع 140م كامب شيزار ( صف تاني فيو بحر )

    Next Estate logo image

    طريق الجيش, كامب شيزار, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٢٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ١٩٬٤٧٠٬٨٠٠ جنيه

    شقة مباشرة من فريق إعادة بيع في سيتي جيت

    Citygate Resale logo image

    سيتي جيت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٢١٠ متر مربع

    ٩٢٬٧١٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٨١٧٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري 110 متر بمقدم 363 الف و قسط 8 سنوات

    One Real Estate logo image

    بالمز, طريق الواحات, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    1

    ١١٠ متر مربع

    ١٦٬٥١٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 143م 3غرف فيو الجامعه الصينيه استلام فوري

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٨٬٦٧١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف بأكتوبر مقدم 420 الف اقساط حتى 10 سنين

    CBE New Homes logo image

    كمبوند سكن مصر الانتاج الاعلامي, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة للبيع شقه بموقع مميز جدا بحدائق الاهرام

    Sphinx company logo image

    البوابة الثالثة القديمة - خفرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٥٬٦٠٩ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع متشطبة اول سكن فالحي التالت 6 ااكتوبر

    المحور الخدمي, المحور المركزي, الحي الثامن, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 133م مميزه بفيو مفتوح علي بنزينة شيل اوت

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٣١٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٤٨٠٬٠٠٠ جنيه

    مقدم 10% و تسهيلات في السداد فيو مفتوح على الفيلات

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٦٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بافضل لوكيشن فى و بسعر لا يقارن

    شارع اخناتون, الحي الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٣ متر مربع

    ٣٣٬٦٧٨ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في الحي الاول مفروشه و متاجره

    مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٣٠ متر مربع

    ١٠٬٣٨٤ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٦٩٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 184م بانوراما على شارع فاصل 32م بالنورث هاوس

    بيتي للمقاولات logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٤ متر مربع

    ٢٥٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 158 متر في اميز مشروع علي دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ٢٣٬٧٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬١١٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بقلب العبور 207 م داخل كمبوند قسط على 6

    اوكاريدا, الاسكان العائلي, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٧ متر مربع

    ٢٤٬٦٨٥ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند Address Home طريق زويل مباشر

    Baytak. logo image

    اكسورا, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٢٧٬٨١٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ١٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 257 م سموحة ( شارع فوزى معاذ )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٧ متر مربع

    ٥٣٬٣٠٧ جنيه/متر مربع