شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1876

52,202 عقارات أخرى
  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ٣ غرف استلام فوري بحي الاندلس التجمع

    EG.Estate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٢١٬٣٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر شقة 3 نوم في سراي لقطه دور تالت فيو هاب

    ERE logo image

    سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٩ متر مربع

    ٣١٬٩٥٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 186م+جاردن225م بالشيخ زايد امام بيفرلى هيلز 8س

    زايد ديونز, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ١٩٬٠٨٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٧٬٨٨٢٬٥٦٠ جنيه

    فيو مفتوح علي بلازا تسهيلات علي 5 سنوات

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٥١٬٥٢٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز شقتك في بافاريا تاون باقل من سعر الشركة

    MRG Real Estate logo image

    بافاريا تاون, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٢٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٢٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 220 م - سبورتنج ( بحر مباشر ) برج براند

    Coldwell Banker Platinum logo image

    ميدان الكورنيش, سبورتنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٢٠ متر مربع

    ٥٥٬٤٥٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مرخصة للبيع 136م - فيوهات مفتوحة بالكامل

    Inspire Homes logo image

    جناكليس, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٣٦ متر مربع

    ٢١٬٣٢٣ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 115 م سموحة (ش كمال الدين صلاح )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع كمال الدين صلاح, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١١٥ متر مربع

    ٣٣٬٩١٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة رائعة 185متر كاملة التشطيب بالمعادي ٣ نوم

    AMAKEN Misr logo image

    شارع اللاسلكي, اللاسلكي, المعادي الجديدة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ٣٠٬٢٧٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٧٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة إدارى للبيع 175 م سموحة (المربع الذهبى

    RE/MAX Avalon logo image

    سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٤١٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك دلوقتي في كريتسال على دائري المعادي

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٧٬٥٩٢٬٠٠٠ جنيه

    تشطيب الترا سوبر لوكس فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 120 م الابراهيمية ( شارع سوهاج )

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    شارع سوهاج, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 145م +جاردن بالشيخ زايد امام هايبر قسط 10سنين

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى 6 أكتوبر بجوار ماونتن فيو ومول العرب

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٣٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    ابراج جبل الكعبه حسن المامون شقه سوبر لوكس \\\\\\\

    Art colorr logo image

    شارع الدكتور حسن الشريف, المنطقة الثامنة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ١٨٬٤٤٨ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اقل سعر 206م 3 غرف خدمة فندقية فى زايد قسط ع10سنين

    Property Hills... logo image

    مدينة الخمائل, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٦ متر مربع

    ٣١٬٠٦٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف فوري في سراي متشطبة بالكامل ڤيو ڤلل S2

    S2, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٣٥٬٠٦٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في زيزنيا متفرع من ابو قير

    Elite Groupe logo image

    زيزينيا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي بحديقة استلام فوري في ذا سكوير

    Al Ahly Sabbour logo image

    سكوير, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 215م رشدي (ش أبو قير)

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع رشدي, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢١٥ متر مربع

    ٤٦٬٥١١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افخم شقة جانبى بحدائق الاهرام بالبوابة الرابعة

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٥٬١٨٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن تطل مباشرة على مسطحات مائية بأقل سعر

    Assets Real Estate Investments logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٦٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٨٬٧٠٠٬٠٠١ جنيه

    شقة بحديقة استلام فوري في ذا سكوير الاهلي صبور

    Al Ahly Sabbour logo image

3

    3

    ١٧٧ متر مربع

    ٤٩٬١٥٢ جنيه/متر مربع