شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1869

52,202 عقارات أخرى
  • 12

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في حدائق الاهرام واجهه ١٧٥م

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٧٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م لوران (ش محمد عز العرب)

    RE/MAX Avalon logo image

    شارع محمد عز العرب, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 26

    شقة

    ٣٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع فيلا ٢٠٠م مدخل خاص في حدائق الاهرام

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع الابراهيميه (160م) شارع ممفيس .

    شارع ممفيس, الإبراهيمية, حي وسط, الاسكندرية

    3

    1

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٣٬٤٣٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م متشطبة بالكييفات استلام فورى تقسيط على 10

    Coldwell Banker Wealth logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٢٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند وان قطاميه اول طريق السخنه

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٢٧٬٧٧٧ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٠٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م تكمله اقساط للبيع فى كمبوند دجله لاندمارك

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٦٬٠١٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه156م3غرف2حمام نصف تشطيب في دجله تاورز مدينه نصر

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 220م + جراج استلام فوري فى كريستال بلازا

    MRG Real Estate logo image

    كريستال بلازا, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه122م 3غرف فيو حمام السباحه استلام فوري في م نصر

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٤٩١ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ريسيل بكمبوند وان قطاميه اول طريق السخنه

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٧٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه 2 غرف متشطبه بالكامل فى قلب نيو زايد

    متصدر

    نايا ويست, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ١٤٬٨١٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة waterway ريسيل اميز لوكيشن متشطبة تكيفات-مطبخ

    Allocate Real Estate logo image

    ذا واتر واي ڤيو, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٨ متر مربع

    ٩٠٬٩٠٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 260 م سابا باشا (خطوات من قصر المرغني)

    RE/MAX Avalon logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٢٥٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 140 متر واجهة وسط بحدائق الاهرام الدور التاني

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ١٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٩٬٢٤٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في سموحة ثاني نمرة من شارع فوزي معاذ

    Elite Groupe logo image

    شارع محمد فوزي معاذ, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٦٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف مميزه وجهه استلام فورى بدون تشطيب الدفع

    MRG Real Estate logo image

    افينيو, زهراء المعادي, حي المعادي, القاهرة

    3

    3

    ١٥٢ متر مربع

    ٢٦٬٣١٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه بجاردن لقطه استلام فوري قسط علي اطول فترة سداد

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ١٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة كبيرة في مصر الجديدة بالقرب من الميرغني

    Bond & Key logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٢٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٤٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي 169 متر

    MRG Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٢٧٬٢١٨ جنيه/متر مربع

  • 25

    شقة

    ٢٬٨٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع ١٧٥م في حدائق الاهرام البوابه الرابعه

    حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٦٬٤٥٧ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي 190 متر

    MRG Real Estate logo image

3

    3

    ١٩٠ متر مربع

    ٢٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٢٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه متشطبه استلام فوري تكملة قسط بسوديك الشيخ زايد

    متصدر

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٦٢ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200م لوران ( متفرع من ش الاقبال )

    Inspire Homes logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٢٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 128م وجهه فى مشروع دجله لاند مارك استلام سنه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ١٦٬٧٩٦ جنيه/متر مربع