شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1814

52,202 عقارات أخرى
  • 22

    شقة

    ٨٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 176 متر بالنرجس 1 – التجمع الخامس استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    شارع بيرم التونسي, النرجس 1, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٧٦ متر مربع

    ٤٨٬٨٦٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة 180متر للبيع ألترا سوبر لوكس بالأندلس 1

    Al Fanar Development and project management logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وابور المياه 160م 3غ بلازا متشطبه

    Dk REAL ESTATE logo image

    محرم بك, حي وسط, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 202 م (صواري)

    RE/MAX Avalon logo image

    صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٢ متر مربع

    ٤٧٬٠٢٩ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقتك في كمباوند وان قطامية اقل من سعر متر الشركة

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٨٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في الازاريطة 285م 3غ 3ح فيوبحر متشطب

    Dk REAL ESTATE logo image

    شارع ميدان الخرطوم, الأزاريطة, حي وسط, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٦٨٬٤٢١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع و أستلام فوري في ماونتن فيو أقل سعر

    Coldwell Banker Wealth logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٨١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٥٬٦٢٥٬٦٧٥ جنيه

    شقه بجاردن خاصه برايم لوكيشن متشطبه بالتكيفات

    متصدر

    Assets Real Estate Investments logo image

    فيليت, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    4

    ٢٠٣ متر مربع

    ٧٦٬٩٧٣ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – شقة ألترا سوبر لوكس 160 متر بالتجمع الأول

    Al Fanar Development and project management logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٣٤٬٣٧٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٢٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في اللوتس التجمع الخامس بالتقسيط

    Held Real Estate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٨٢٬١٦٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 160م للبيع في البنفسج فيلات 1 – استلام فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور احمد شوقي, البنفسج 1, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٧٬٨٩٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 310 م جليم (ش اسماعيل حبروك)

    RE/MAX Avalon logo image

    جليم, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٣١٠ متر مربع

    ٣٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م + جراج على حمام السباحه استلام فورى مميزه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    3 غرف - استلام فوري -Mountain view icity new cairo

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٨٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٣٨٤٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 148 م سموحة (مروج)

    RE/MAX Avalon logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٧٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200 متر بالتجمع الأول مفروشة وجاهزة للسكن فوري

    Al Fanar Development and project management logo image

    محور مصطفي كامل, التجمع الاول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع سابا باشا ترام مباشر250م فيو مفتوح متشطب

    متصدر

    Dk REAL ESTATE logo image

    سابا باشا, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٥٥٬٢٠٠ جنيه/متر مربع

  • 2

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى لوران شارع شعراوى

    Elite Groupe logo image

    لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٢٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة في سراي s1 استلام فوري مساحة 169م برووف

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٦٩ متر مربع

    ٤٤٬٣٧٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٤٩٧٬٥٢٩ جنيه

    شقة 162متر للبيع بكمبوند( ليك هاوس) بالعبور

    Emak Realestate logo image

    كمبوند ليك هاوس, مدينة العبور الجديدة, القليوبية

    3

    3

    ١٦٢ متر مربع

    ٢١٬٥٨٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٠٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة بالتكيفات أستلام فوري - تقسيط علي10سنين

    Coldwell Banker Wealth logo image

3

    3

    ٢٢٦ متر مربع

    ١٧٦٬٩٩١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    ريسيل حدائق الاهرام - شقه 165م قابل للتفاوض

    MRG Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ١٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مباشر على النادي اقل من سعر السوق تشطيب كامل

    Remax Professional. logo image

    ايفوري مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٤٢٬١٣٤ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٢٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دجله لاند مارك- شقه 122م على حمام السباحه

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ١٩٬٦٧٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٣٬٩٨٥٬١٥٠ جنيه

    اقل من ماركت شقة بجاردن ريسيل فوري على فيوvyeسوديك

    Allocate Real Estate logo image

    فاي سوديك, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٥٨ متر مربع

    ٨٨٬٥١٣ جنيه/متر مربع