شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1774

52,202 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بجاردن متشطبة-استلام فوري-قسط بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    أبهى, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى6أكتوبر بجوار جامعة القاهرة ماونتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بجاردن متشطبة-استلام فوري-قسط بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    كيان, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم فورا شقه متشطبه 150م+112م جاردن و قسط 7سنين

    Property Hills... logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٢٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بجاردن متشطبة-استلام فوري-قسط بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٧٬١٧٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي فاخرة للبيع في Palm Hills Badya

    Feeds logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٩٬٨٦١ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف نوم فيو مميز في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٢٩٬٠٩٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالمستثميرن الجنوبية بالقرب من ش التسعين

    Aqar Share logo image

    المستثمرين الجنوبية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٣٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى فلمنج

    Elite Groupe logo image

    فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٧٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م باقل سعر بالتجمع داخل كمبوند قسط ع12 سنة

    GCR Developments logo image

    وود, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ٣٦٬٩٢٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة145م متشطبة بالكامل من هايد بارك قرب الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    جاردن ليكس, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٥٥٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بكمبوند فاميلي سيتي – التجمع الأول

    Al Maz Real Estate logo image

    فاميلى سيتى, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٣ متر مربع

    ٥٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة للبيع من بالم هيلز اسكندرية بجوار صواري

    Property Hills Star logo image

    بالم هيلز, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٥ متر مربع

    ٧٥٬١٧٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬١٨٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام البوابة الاولى ج شقه متشطبه

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الاولي - خوفو, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٦٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم 700,000 شقة (148م) دابل فيو ,دقائق لمدينتي

    Falcon for Real Estate logo image

    ذا بروكز, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٨ متر مربع

    ٤٬٧٢٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع – كمبوند بلوم فيلدز، المستقبل سيتي – كلاسترز

    Al Fanar Development and project management logo image

3

    3

    ١٦١ متر مربع

    ٣٥٬٤٠٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 130م بجاردن متشطبة-استلام فوري-قسط بدون فوائد

    Property Hills... logo image

    جراند هايتس, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٣٠ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١١٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بالمطبخ بالحي الرابع فيلات التجمع

    Al Maz Real Estate logo image

    شارع 155, الحي الرابع, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٤١٠ متر مربع

    ٢٨٬٧٨٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 125م - فيو مفتوح -كفر عبده - شارع سكينه بنت ا

    Elite Groupe logo image

    كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٢٥ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فرصة سكن راقية في كمبوند لافينير – 160م بفيو مفتوح

    Al Fanar Development and project management logo image

    لافينير, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٨٬١٢٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٥٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    روف فاضي للبيع بالنرجس عمارات – التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات النرجس, النرجس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٨٬٢٩٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٤٢٬٨٠٤ جنيه

    شقه 3 غرف نوم فيو مميز في بلوم فيلدز

    Realpals Real Estate logo image

3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٢٬٩٨٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٩٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بكمبوند حياتي ريزيدنس – التجمع ال5

    Al Maz Real Estate logo image

    حياتى ريزيدنس, المستثمرين الشمالية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٥٨٬٠٦٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري قسط ع 10سنين بكمبوند سيناريو

    GCR Developments logo image

    كمبوند سيناريو, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٣ متر مربع

    ٢٦٬٩٩٣ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    تسهيلات على 5 سنوات فيو مفتوح

    Remax Professional. logo image

    في مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٦ متر مربع

    ٥٢٬٧٣٩ جنيه/متر مربع