شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1778

52,202 عقارات أخرى
  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم حالا شقه 235م بجاردن205م بجوار مول العرب+قسط

    Property Hills... logo image

    جويا, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة بالمنطقة التاسعة 250م عمارة جديدة و مميز

    أولاد منصور للإستثمار العقاري logo image

    شارع حسن عبد العزيز, المنطقة التاسعة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٢٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٢٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في العبور الجديده ع ٣ سنين مقدم ٨٠٠ ألف

    Eliwa Group logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٤٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٧٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع باللوتس الشمالية قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢١٧ متر مربع

    ٣٦٬١٧٥ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ١٢٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة كورنر بجاردن 3غرف+ناني استلام فوري للبيع ريسيل

    Go Green Egypt Real Estate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٦ متر مربع

    ٦٤٬٥١٦ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٬٣٢٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري في كمبوند جرين لايڤ - بدر

    Feeds logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    3

    1

    ١٠٢ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٬٦٧٠٬٠٠٠ جنيه

    بحدائق الاهرام شقه للبيع 3غرف 105م اول سكن بوابه 4

    تنمية لإدارة المشروعات العقارية logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    1

    ١٠٥ متر مربع

    ١٥٬٩٠٤ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بجاردن للبيع في إلباتيو أورو التجمع بموقع مميز

    رابح للتسويق العقاري logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٨ متر مربع

    ٥٠٬٥٩٥ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة يرايم لوكشن في بادية بالم هيلز فيو لاند اسكيب

    Property Hills Star logo image

    باديه بالم هيلز, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٥ متر مربع

    ٣٠٬٧٦٩ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع موقع مميز بكمبوند دار مصر الأندلس

    Al Maz Real Estate logo image

    دار مصر الأندلس المرحلة التانية, شارع التسعين الجنوبي, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٥٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٨٠٬٠٠٠ جنيه

    استلم حالا شقه 235م بجاردن205م بجوار مول العرب+قسط

    Property Hills... logo image

    كليوباترا سكوير, محور 26 يوليو, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ١٨٬٦٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٤٥١٬٢٤٥ جنيه

    امتلك شقة الآن وادفع القسط الأول فقط فيو مميز جدا

    Feeds logo image

    جوار, التجمع السادس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٣٨ متر مربع

    ٤٦٬٧٤٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    157 متر للبيع بمقدم 808.000 الف قسط على 9 سنوات .

    One Real Estate logo image

    ليك فرونت, حدائق اكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٨٬٦٦٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري داخل كمبوند جرين لايڤ- بدر

    Feeds logo image

    الحي الرابع, مدينة بدر, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ١٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ١٢٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 300م للبيع بشيراتون مسجلة ونصف تشطيب

    Good Deals logo image

    شارع المشير احمد اسماعيل, شيراتون المطار, النزهة, القاهرة

    3

    3

    ٣٠٠ متر مربع

    ٤١٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميز ف ماونتن فيو - فيو علي اللجون ديركت

    Property Hills Star logo image

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٩٠ متر مربع

    ٣٦٬٨٤٢ جنيه/متر مربع

  • 22

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 243 م سموحة ( أنطونيادوس سيتي )

    Wealth Platinum logo image

    شارع مدخل شركة النقل والهندسة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٤٣ متر مربع

    ٤٤٬٠٣٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه أقل من سعر السوق للبيع في إلباتيو أورو

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٥٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 450م دور كامل في الماظة

    Good Deals logo image

    الماظة, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    5

    ٤٥٠ متر مربع

    ٣٥٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 175 م المعمورة الشاطئ

    The 8 For Real Estate Solutions logo image

    المعمورة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٣٦٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 200م بسعر لقطه في الباتيو اورو بمقدم واقساط

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٢١٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في كمبوند هايد بارك التجمع الخامس

    sms for RealEstate logo image

    هايد بارك, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٩٦ متر مربع

    ١٠٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع في البنفسج عمارات قرب التسعين

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات البنفسج, البنفسج, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بكمبوند جاردينيا سيتي قرب محور المشير

    Al Maz Real Estate logo image

    كمبوند جاردينيا سيتي مدينة نص, زهراء مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٠ متر مربع

    ٣٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    سعر أقل من السوق شقه موقع مميز في باتيو اورو

    رابح للتسويق العقاري logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٤٢٬٦٨٢ جنيه/متر مربع