شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1770

52,202 عقارات أخرى
  • 5

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 166,31م في تاج سيتي أقل من سعر السوق

    Remax Style logo image

    تاج سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٧٬٢٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة أرضي للبيع – كمبوند اللوتس – التجمع الخامس تشط

    sms for RealEstate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٩٨٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة 165م موقع مميز جدا في قلب الشيخ زايد القديمة

    MADAEN GROUP logo image

    الثورة الخضراء, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٦٥ متر مربع

    ٣٠٬٢١٢ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ١٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة ف سودك ارضي ب جاردن متشطبة بالكامل

    Property Hills Star logo image

    6 ويست, بيفرلي هيلز, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٥٨ متر مربع

    ١٠١٬٢٦٥ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع بحدائق الاهرام منطقه س شقه واجهه بحرى

    Miami Life Real Estate logo image

    البوابة الثالثة - منقرع, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ١٩٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٨٬٢٩٧٬٠٠٠ جنيه

    فرصة شقة أرضي بجاردن في اليفا بتقسيط طويل

    Aqar Misr logo image

    سنترال بارك, أليفا, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٧٢٬١٤٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الريسيبشن والغرف فيو مفتوح شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    شارع عبدالفتاح الطويل, فلمنج, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٤٥ متر مربع

    ٢٧٬٥٨٦ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٦٬٦٠٠٬٠٠٠ جنيه

    حي مروج جرين بلازا الاسكندرية

    ICONIC logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٧٬١٤٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٨٬٨٣٤٬٣٠٠ جنيه

    وحدتك الآن في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٧ متر مربع

    ٥٢٬٩٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٤٦٣٬٤٧٣ جنيه

    اقل سعر شقة ارضي 160م 3غرف فووري-463الف ربع سنوي

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٬٨٩٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبي

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجديدة – من

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٣٢٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتكيفات و باكيه الجراج بصواري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤١٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ١٠٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بموقع و سعر و فيو مميزين متشطبة

    why solutions logo image

    الباتيو اورو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ٦٤٬٠٢٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٣٬٦٨٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة مميزة185متر واجهة بحري على شارع الخزان الرئيسي

    Shamy Real Estate logo image

    البوابة الرابعة - مينا, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٨٥ متر مربع

    ١٩٬٨٩١ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ١٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 3 غرف ماستر بدريسينج + ناني روم استلام فوري

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٤ متر مربع

    ١١٥٬٢٤٣ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 200 م كفر عبده - ( شارع علي ذو الفقار )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع علي ذو الفقار, كفر عبده, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٣٢٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٨٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 220م تفرعات شارع لبنان

    Property insider logo image

    شارع لبنان, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٣٨٬٦٣٦ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٩٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فيو جنينة في ارض الجولف 260م مميزة

    One Way logo image

    مصر الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٦٠ متر مربع

    ٣٦٬٥٣٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ١٥٬٢٨٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك تشطيب كامل بمقدم 5% واقساط حتى 5 سنوات

    IRTKAZ logo image

    بلوم فيلدز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ٢٨٥ متر مربع

    ٥٣٬٦١٤ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٩٥٠٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة مميزة بمصر الجديدة ڤيو هليوبوليس -نوع

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الميرغني, ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    1

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٣٥٢٬٠٠٠ جنيه

    فالوري سموحة الاسكندرية

    ICONIC logo image

    فالور سموحة, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٧٤ متر مربع

    ٤٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    بمقدم900.00شقه 3غرف مع لافيستا الباتيو التجمع قسط

    Falcon for Real Estate logo image

3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٥٬٦٢٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٧٢٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه185م+65م جاردن بالتقسيط على 10سنين جنب هايبر1

    Property Hills... logo image

    ويست ليفز, الحي الاول, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٨٥ متر مربع

    ١٤٬٧٠٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    افضل 3غرف في كمبوند متكامل الخدمات استلام فوري

    Feeds logo image

    اويا, كمبوندات العاصمة الإدارية الجديدة, العاصمة الإدارية الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٢٨٬٢٤٦ جنيه/متر مربع