شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1768

52,202 عقارات أخرى
  • 15

    شقة

    ٤٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر امتلك شقتك 132م كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    الكرما 2, الحي الخامس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجديدة – منط

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجديدة, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٤٬٤٤٤ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 171م علي المحور بجوار اركان الشيخ زايد

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١١٠ متر مربع

    ٣٦٬٣٦٣ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٤٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع مدينه نصر شارع الطاقه عند النادى الاهلى.

    Shield - DR3 logo image

    شارع الطاقة - محمد مصطفي السيد, النادي الأهلي, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٤ متر مربع

    ٣٠٬١٩٤ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ١٠٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | تقسيط | ماونتن فيو

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو 1.1, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٧٧٬٨٥٧ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٤٬١٤٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع فى6أكتوبر بجوار جامعة القاهرة ماونتن فيو

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٧٠ متر مربع

    ٢٤٬٣٨٢ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 147م في اقوي لوكيشن بالشيخ زايد بجوار هايبر

    Property Hills Star logo image

    كمبوند تيراس, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٠٠ متر مربع

    ٤٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 17

    شقة

    ٧٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 180م , طريق الجيش , لوران

    Wealth Platinum logo image

    طريق الجيش, لوران, حي شرق, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٠ متر مربع

    ٣٨٬٨٨٨ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة روف للبيع بتشطيب سوبر لوكس في اللوتس الجنوبية

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الجنوبي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٩٠ متر مربع

    ٢٠٬٦٨٩ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    200م شقة من المالك مباشرة إستلام 6 شهور

    شارع دكتور علي حسن, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    3

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٧٬٥٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٥٧٣٬٦٨٨ جنيه

    احجز وحدتك في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٢ متر مربع

    ٥٢٬٩٢٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    باعلي عائد و اقل سعر امتلك شقتك 132م كاملة المرافق

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٥٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬١٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فى قلب الشيخ زايد بجوار كمبوند رويال سيتي

    Crown Developments logo image

    بيت الوطن, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٩٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود الوحدة: NC 423 شقة أرضي للبيع في كمبوند اللوتس

    sms for RealEstate logo image

    كمبوند اللوتس, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٤٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ١٥٬٥٤٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو مفتوح علي البلازا و الفيلات استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    في صوارى, ووترفرونت, صوارى, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ٢٢٢ متر مربع

    ٧٠٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 18

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    عمارة مرخصة مطلات مفتوحة السعر شامل دواليب المطبخ

    Remax Professional. logo image

    طريق ابو قير, رشدي, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ٢١٥ متر مربع

    ٢٣٬٢٥٥ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٤٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    باسعار زمان امتلك شقتك بقلب زايد بـمقدم 217 الف

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 200م في الحي الخامس فيلل بالعبور من المالك

    طريق سباق, الحي الخامس, مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ١٩٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٩٧٠٬٠٠٠ جنيه

    مروج | شقة بفيو نادي وقسط 71 ألف فقط

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٢ متر مربع

    ٣٩٬٢٧٦ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٢٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فاضية للبيع بلايت سيتي – بالتجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ٢٦٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٧٬٥٤٠٬٨٤٨ جنيه

    احجز وحدتك في مروج الطارق _ موقع متميز بسموحة

    JMG logo image

    مروج, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٤٤ متر مربع

    ٥٢٬٣٦٧ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٣٠٠٬٠٠٠ جنيه

    فيو علي النادي اقل سعر استلام فوري

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٤٠٬٦٤٥ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٣٬٣٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة بالتقسيط علي ٧ سنين ف العبور الجديده علي خط ١٠

    Eliwa Group logo image

    مدينة العبور, القليوبية

    3

    2

    ١٥٥ متر مربع

    ٢١٬٦١٢ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة200م علي المفتاح في الشيخ زايد امام بيفرلي هيلز

    Property Hills Star logo image

    كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٠ متر مربع

    ٣٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شق للبيع كمبوند جنة مصر الشروق ارضي فيو جاردن مرتف

    Smartex logo image

    طريق الشباب, المجاورة الرابعة, الحي الثاني شرق, مدينة الشروق, القاهرة

    3

    2

    ١٣٥ متر مربع

    ٢٨٬١٤٨ جنيه/متر مربع