شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1749

52,202 عقارات أخرى
  • 8

    شقة

    ١٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة فندقية استلام فوري عائد استثماري ب الدولار

    متصدر

    ROCK VINE logo image

    205 اركان بالم, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٥٠ متر مربع

    ٧٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه مميزه جدا 153متر بها جاردن خاص بها بسعر مميز

    شارع ذاكر حسين, الحديقة الدولية, الحي السابع, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٣ متر مربع

    ٣٢٬٦٧٩ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٤٬٩٨٤٬٠٠٠ جنيه

    178م شقة للبيع ببيت الوطن الحي الرابع بقرب الاهلي

    Find Real Estate logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٨ متر مربع

    ٢٨٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 30

    شقة

    ١١٬٦٥٥٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري متشطبة بالتجمع بالتقسيط علي 7 سنين

    GCR Developments logo image

    تريو, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٠ متر مربع

    ٧٧٬٧٠٠ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٨٬٤٦٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة جاهزة للاستلام متشطبة للبيع في أليجريا – سوديك

    متصدر

    ROCK VINE logo image

    الجريا, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ٢٠٠ متر مربع

    ٤٢٬٣٠٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك في سكاي لاين سموحة بـفيو وموقع مميز

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١١٨ متر مربع

    ٥٥٬٠٨٤ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٣٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه في مكرم عبيد الرئيسي بسعر مميز جدا

    شارع مكرم عبيد, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٠٬٥٥٥ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٥٬٧٥٠٬٠٠٠ جنيه

    احجز وحدتك الان في سكاي لاين سموحة موقع مميز

    JMG logo image

    سكاي لاين, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    1

    ١٠٨ متر مربع

    ٥٣٬٢٤٠ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 172م للبيع كمبوند سراي جاهزة للمعاينة والسكن

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٧٢ متر مربع

    ٣٠٬٥٢٣ جنيه/متر مربع

  • 16

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    دبل فيو لوكيشن مميز سوبر لوكس اقل سعر فى الكمبوند

    Compact Real Estate Company logo image

    اوبرا سيتي, الحي السادس, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    1

    ١٥٧ متر مربع

    ٢٥٬٤٧٧ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 125م سوبر لوكس للبيع فى ميامى خطوات للبحر

    Elite Groupe logo image

    شارع محمد صالح حرب, العصافرة بحري, العصافرة, حي ثان المنتزة, الاسكندرية

    3

    1

    ١٢٥ متر مربع

    ٢٤٬٨٠٠ جنيه/متر مربع

  • 11

    شقة

    ٢٬٨٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في حدائق الاهرام البوابة الثانية واجهة

    Ahmed Hassan For Real Estate logo image

    البوابة الثانية - احمس, حدائق الاهرام, الجيزة

    3

    2

    ١٦٠ متر مربع

    ١٧٬٨١٢ جنيه/متر مربع

  • 4

    شقة

    ٣٬٥٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 210م جنب سيراميك مظلوم 3 رخصة عالعمومى

    تمام العقارية logo image

    مدينة أسيوط, أسيوط

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ١٧٬٥١٢ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه ٢٥٠ متر المربع الذهبي شارع الفريق محمد ابراهيم

    شارع الفريق محمد ابراهيم, المنطقة السادسة, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٥٠ متر مربع

    ٣٢٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 208م كمبوند جرين 5 توسعات شمالية اكتوبر

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 20

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه استلام فورى متشطبه بمقدم 15%

    GCR Developments logo image

    ذا ادريس ايست, شارع التسعين, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٤٠ متر مربع

    ٤٦٬٤٢٨ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٣٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    الحي الرابع بجوار النادي الاهلي ارضي بجاردن خالصة

    Al Ofok Investment logo image

    بيت الوطن, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ١٧٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ١٠٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة استلام فوري بكمبوند روك فيرا بخصم كاش 50%

    GCR Developments logo image

    روك فيرا, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٥٣ متر مربع

    ٦٩٬٩٣٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٤٬١٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في المعراج العلوي بجوار كارفور المعادي

    Find House Group logo image

    شارع زهراء المعادى, دجلة, حي المعادي, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٢٧٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٦٬٣٠٧٬٣٣٠ جنيه

    شقه بمدينتى 115م في البي14 علي مجرى سيل للبيع تقسط

    HA Group Rehab logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١١٥ متر مربع

    ٥٤٬٨٤٦ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 197م في كابيتال جاردنز بالم هيلز – فيو جاردن

    La Costa For Real Estate logo image

    كابيتال جاردنز - بالم هيلز, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    3

    ١٩٧ متر مربع

    ٣٠٬٤٥٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    اول سكن بحديقة ومدخل خاص الترا مودرن لوكيشن مميز

    Compact Real Estate Company logo image

    شارع البستان, الحي التاسع, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٠ متر مربع

    ٢٤٬٥٤٥ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع استلام فوري في كمبوند مروج 6 اكتوبر

    المروج, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    2

    ١٦٨ متر مربع

    ٣٢٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٣٬١٩٥٬٠٠٠ جنيه

    للبيع شقة 203م في بيت الوطن الاساسي بتقسيط ع24 شهر

    MADAEN GROUP logo image

    بيت الوطن التكميلى, التوسعات الشمالية, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٣ متر مربع

    ١٥٬٧٣٨ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٥٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة 3غرف في كمبوند سراي استلام فوري

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٩٬٠٦٢ جنيه/متر مربع