شقق 3 غرفة نوم للبيع في مصر, صفحة 1745

52,213 عقارات أخرى
  • 13

    شقة

    ٥٬٤٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه للبيع في وان قطامية علي دائري المعادي ريسيل

    MRG Real Estate logo image

    وان قطامية, كمبوندات القطامية, القطامية, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٨٩ متر مربع

    ٢٨٬٥٧١ جنيه/متر مربع

  • 9

    شقة

    ٣٬٩٩٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة ناصية – أعلى جملة ماركت_تشطيب كامل_تسليم 2026

    Alabtal Developer logo image

    منطقة الاحياء, الغردقة, محافظة البحر الاحمر

    3

    1

    ١٢٩ متر مربع

    ٣٠٬٩٣٠ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٨٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف للبيع في بريفادو بإطلالة على بحيرة

    Experts Real Estate Investment logo image

    پريڤادو, مدينتي, القاهرة

    3

    2

    ١٣٣ متر مربع

    ٦٦٬٩١٧ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٤٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة نص تشطيب للبيع بجاردينيا هايتس 3 التجمع الخامس

    Al Maz Real Estate logo image

    محور محمد نجيب, ابو الهول, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٨٠ متر مربع

    ٢٢٬٢٢٢ جنيه/متر مربع

  • 14

    شقة

    ٢٬٥٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 122م استلام فورى على حمام السباحه بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٢٢ متر مربع

    ٢٠٬٩٠١ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٨٬٧٢٥٬٩٠٥ جنيه

    شقه بمقدم 5% وتقسيط علي 10 سنوات في كمبوند لوجار

    Abrag Real Estate logo image

    لوجار, مدينة زايد الجديدة, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٦٠٬١٧٨ جنيه/متر مربع

  • 19

    شقة

    ٤٬٣٥٦٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرفة 132م فى كمبوند متكامل جمب هايبر وان

    New Home for Real Estate logo image

    شارع النزهة, الحي الخامس عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٢ متر مربع

    ٣٣٬٠٠٠ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٢٬٨٠٠٬٠٠٠ جنيه

    امتلك شقه بسعر وفيو مميز جدا

    MRG Real Estate logo image

    لاندمارك, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    1

    ١٤٣ متر مربع

    ١٩٬٥٨٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٩٬٢٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 166م+روف 80م متشطبه الترا سوبر لوكس فيو مييز

    Bright logo image

    ماونتن فيو هايد بارك, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٦٦ متر مربع

    ٥٥٬٧٢٢ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٦٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع في جرين 5 التوسعات الشمالية مساحة كبيرة

    Abrag 2 logo image

    جرين 5, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ٢٠٨ متر مربع

    ٣١٬٢٥٠ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٦٥٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 3 غرف | ماونتن فيو iCity

    Good Vibe Homes logo image

    ماونتن فيو اى سيتي, كمبوندات التجمع الخامس, التجمع الخامس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٦٬٨٠٨ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٤٬٢٢٢٬٤٠٠ جنيه

    بسعر مغري امتلك شقتك باقل مقدم 5% و قسط حسب مقدرتك

    New Home for Real Estate logo image

    الكارما كاي, كمبوندات الشيخ زايد, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٢٨ متر مربع

    ٣٢٬٩٨٧ جنيه/متر مربع

  • 21

    شقة

    ٧٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع بالفرش 225م تفرعات احمد عرابي

    Property insider logo image

    شارع أحمد عرابي, المهندسين, الجيزة

    3

    3

    ٢٢٥ متر مربع

    ٣٣٬٣٣٣ جنيه/متر مربع

  • 8

    شقة

    ٦٬٢٢٦٬٦٥٠ جنيه

    شقة 145م بمرافق كاملة ف ماونتن فيو آي سيتي أكتوبر

    ماونتن فيو أي سيتي أكتوبر, كمبوندات 6 أكتوبر, مدينة 6 أكتوبر, الجيزة

    3

    3

    ١٤٥ متر مربع

    ٤٢٬٩٤٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٣٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقه 156م مساحه مميزه فى دجله تاورز بالجراج

    MRG Real Estate logo image

    تاورز, كمبوندات مدينة نصر, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ١٥٦ متر مربع

    ١٩٬٢٣٠ جنيه/متر مربع

  • 7

    شقة

    ٤٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود: A5478 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – الت

    sms for RealEstate logo image

    عمارات الاندلس, حى الاندلس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    3

    ١٧٥ متر مربع

    ٢٥٬٧١٤ جنيه/متر مربع

  • 15

    شقة

    ٨٬٩٩٨٬٠٠٠ جنيه

    استلام فوري تسهيلات 5 سنوات مطلات مفتوحة عي النادي

    متصدر

    Remax Professional. logo image

    جراند فيو, سموحة, حي شرق, الاسكندرية

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٤٩٬٤٣٩ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٥٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع– امتداد الطيران المنطقة الأولى مدينة نصر

    Retaj Real Estate Consultancy logo image

    شارع الطيران, رابعة العدوية, مدينة نصر, القاهرة

    3

    2

    ٢٠٥ متر مربع

    ٢٧٬٨٠٤ جنيه/متر مربع

  • 6

    شقة

    ٥٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    كود: A1518 الموقع: القاهرة – القاهرة الجديدة – الت

    sms for RealEstate logo image

    اللوتس الشمالي, حى اللوتس, مدينة القاهرة الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ١٥٠ متر مربع

    ٣٦٬٦٦٦ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٧٬٧٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة متشطبة فيو مميز للبيع في ذا ادريس الشيخ زايد

    Abrag 2 logo image

    ذا ادريس, الحي الثاني عشر, الشيخ زايد, الجيزة

    3

    2

    ١٣٤ متر مربع

    ٥٧٬٤٦٢ جنيه/متر مربع

  • 10

    شقة

    ٨٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع أرض الجولف مصر الجديدة خلف سنترال الماظة

    Apex Real Estate logo image

    ارض الجولف, مصر الجديدة, القاهرة

    3

    2

    ٢٣٥ متر مربع

    ٣٤٬٠٤٢ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٦٬٠٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة 182م في كمبوند سراي فيو هب بسعر مميز من المالك

    S1, سراي, كمبوندات مدينة المستقبل, مدينة المستقبل, القاهرة

    3

    2

    ١٨٢ متر مربع

    ٣٢٬٩٦٧ جنيه/متر مربع

  • 12

    شقة

    ٦٬٩٠٠٬٠٠٠ جنيه

    استلام 2026 مطلات مفتوحة تسهيلات علي 3 سنوات

    Remax Professional. logo image

    اليكس ويست, كمبوندات الاسكندرية, الاسكندرية

    3

    3

    ١٨٣ متر مربع

    ٣٧٬٧٠٤ جنيه/متر مربع

  • 13

    شقة

    ٣٬٥٠٠٬٠٠٠ جنيه

    شقة للبيع 165 م فيكتوريا ( شارع محمد حلمي )

    Coldwell Banker Platinum logo image

    شارع محمد حلمي, فيكتوريا, حي اول المنتزة, الاسكندرية

    3

    2

    ١٦٥ متر مربع

    ٢١٬٢١٢ جنيه/متر مربع